W ubiegłym tygodniu firma Deutsche-Privatjet ponownie skoordynowała lot sanitarny z Turcji do Niemiec. Na prośbę członków rodziny zorganizowaliśmy nie tylko lotniczy transport sanitarny, stosując samolot Learjet 36, ale także kompletny przewóz sanitarką na ziemi. Poważnie chora pacjentka została przewieziona za pomocą przez nas udostępnionej karetki ze szpitala w pobliżu tureckiego Izmiru na lotnisko. W Berlinie zakończyliśmy naszą usługę „z łóżka do łóżka“ dostarczając pacjentkę do znanego w całej Europie szpitala Charité na dalsze leczenie. W ten sposób pacjentka doznała maksymalnie troskliwego transportu o najwyższej jakość, a to dzięki organizacji z jednego źródła.

Dzięki naszemu międzynarodowemu doświadczeniu w dziedzinie powrotów do kraju z Turcji, zapewniamy bezpieczny i sprawny transport – również ze wszystkich innych regionów wakacyjnych na całym świecie. W razie obrażeń po wypadku lub innych urazów, które wymagają transportu do Niemiec, możemy w ciągu zaledwie kilku godzin skoordynować samoloty odrzutowe lotniczego pogotowia ratunkowego. W tym celu jesteśmy osiągalni dla Państwa 24 godziny na dobę.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam