W ubiegłym tygodniu firma Deutsche-Privatjet zorganizowała dla globalnie operującego koncernu farmaceutycznego ekskluzywnego, businessowego odrzutowca prywatnego, ponieważ niemiecki zarząd koncernu spontanicznie musiał się udać na ważny termin do Rosji.

Nasz zespół niezwłocznie zorganizował czarter business-jeta Bombardier Challenger 850 na lotnisku we Frankfurcie, którym grupa biznesmenów szybko i komfortowo udała się do Moskwy-Wnukowo. Wnukowo jest lotniskiem zlokalizowanym najbliżej centrum Moskwy i jest ze tego względu często frekwentowane przez licznych przedsiębiorców. Poza tym lotnisko Wnukowo nie jest tak duże, jak port lotniczy Scheremetyewo, co znacznie ułatwia orientacje i zarazem skraca czas podróży. Ponadto lotnisko Wnukowo posiada General Aviation Terminal (GAT), co umożliwia pasażerom latającym prywatnymi samolotami szybką odprawę.

Nasi klienci, poza zachwyceniem z tak szybkiej organizacji całego przedsięwzięcia, chwalili sobie również niesłychany komfort lotu oraz pierwszorzędne wyciszenie ekskluzywnego odrzutowca. Fakt ten umożliwił im podczas całego lotu prywatnym odrzutowcem przygotowywanie się na zbliżające spotkanie w skupieniu. Ponadto catering został świeżo przygotowany na pokładzie businessowego odrzutowca. Oprócz potrzeby zaserwowania posiłku halal-food, ujęte musiały być ponadto pewne inne indywidualne nietolerancje pokarmowe pasażerów – suma summarum pasażerom wszystko smakowało doskonałe.

W tym, jak i w innych przypadkach spontaniczne loty biznesowe często nie mogą być realizowane przez zwyczajne linie lotnicze, reglamentowane sztywnym harmonogramem lotów, co wprowadza na plan odpowiednie rozwiązania alternatywne. Oprócz wysokiego poziomu komfortu podróżowania, kluczowym atutem czarteru prywatnego samolotu, to indywidualne planowanie lotów, które chętnie dostosujemy do życzeń i potrzeb klientów, tak, aby skrócić czas oczekiwania oraz podróży do minimum.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam