W zeszłym tygodniu umożliwiliśmy wynajem ekskluzywnego odrzutowca typu Cessna Citation Mustang w Zurychu. Biznesmen ze Szwajcarii wraz z rodziną potrzebował szybkiego i elastycznego transportu na Olbia International Airport w Sardynii, aby po lądowaniu rozpocząć zasłużony urlop na słonecznej wyspie. Wyspa Sardynia jest położona na morzu śródziemnym na zachód od Włoch, niedaleko od francuskiej wakacyjnej wyspy Korsyki. 2500 metrowy pas startowy lotniska na Sardynii umożliwia nie tylko starty i lądowania samolotów o napędzie śmigłowym typu Piper Cheyenne lub Beechcraft King Air, ale również znanych na całym świecie odrzutowców, takich jak Citation i Learjets.

Wynajęty prywatny odrzutowiec niezwłocznie wystartował z lotniska w Zurychu, umożliwiając pasażerom bezstresową podróż. W ramach dodatkowej usługi na lotnisku w Olbii na naszych gości czekał samochód z szoferem, który przewiózł szczęśliwą rodzinę do ich zarezerwowanego hotelu.

Jeżeli Państwo również planują komfortową podróż prywatnym samolotem do najpiękniejszych europejskich miejscowości wakacyjnych, służymy w każdej chwili kompetentną poradą.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam