Dyrektor globalnie działającego amerykańskiego koncernu, oferującego rozwiązania e-commerce oraz Supply Chain, w ramach swej podróży służbowej po Europie, potrzebował kilka dni temu czarter samolotu prywatnego z Frankfurtu do Londynu z międzylądowaniem w Gütersloh. Aby zrealizować te loty wyczarterowanym prywatnym odrzutowcem ze szczególnym fokusem na oszczędność czasu, eksperci od wynajmu prywatnych samolotów naszej firmy Deutsche-Privatjet sporządzili wyrafinowany plan lotu z pominięciem dużych węzłów lotniczych, takich jak Frankfurt, Dusseldorf i London Heathrow. Zamiast tego, na ten biznesowy czarter prywatnego samolotu wybraliśmy lotniska Frankfurt-Egelsbach, Paderborn-Lippstadt oraz London City. Ze względu na mniejszy ruch lotniczy na tych lotniskach oraz ze względu na przystosowanie tych portów lotniczych do lotów prywatnych, na wspomnianych lotniskach istnieje w każdej chwili możliwość dostosowania godzin przylotów i wylotów do potrzeb klienta, tak aby wyeliminować dla klientów oraz załóg prywatnych odrzutowców czekanie na lotniskach. London City Airport jest również lotniskiem położonym najbliżej ze wszystkich londyńskich portów lotniczych od centrum Londynu i z tego względu szczególnie preferowany przez podróżujących służbowo. Poprzez koncepcje tej strategii lotów amerykański menadżer zaoszczędził bardzo dużo czasu podczas swych lotów prywatnym odrzutowcem i wylądował w Londynie kilka godzin wcześniej, niż pierwotnie planowano, tak, że w efekcie końcowym miał cały wieczór do wolnej dyspozycji.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w dziedzinie lotów prywatnych, zawsze możemy zaoferować Państwu najbardziej optymalne rozwiązanie czarteru prywatnego odrzutowca. Zachęcamy do kontaktu z nami - jesteśmy osiągalni 24 godziny na dobę.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam