Zespół do spraw prywatnych lotów czarterowych naszej firmy Deutsche-Privatjet wyróżnia się obszernymi kompetencjami interkulturowymi, z czego korzystają klienci z całego świata, aby w szybki i łatwy sposób wynająć samolot.

W ubiegłym tygodniu skontaktowała się z nami firma z Warszawy, świadcząca usługi konsjerża, w celu wynajęcia prywatnego odrzutowca dla swojego polskiego klienta. Biznesmen zażyczył sobie biznesowy odrzutowiec z dwuosobową załogą, wraz z luksusowym cateringiem. Jego celem była podróż na spotkanie z partnerami biznesowymi z Gdańska do Düsseldorfu, i z powrotem. W tym zleceniu, klient przywiązywał ponadto szczególną wagę do możliwości krótkoterminowej zmiany godzin lotu. Właśnie w przypadku czarteru prywatnego samolotu, klient miał pełną elastyczność w decydowaniu o różnych zmianach harmonogramu. Załoga czekała na klienta na lotnisku i krótkoterminowo dostosowała się do jego wszystkich życzeń dotyczących zmian czasowych.

W celu realizacji tego lotu, nasz zespół wynajmu samolotów, udostępnił na lotnisku w Gdańsku prywatny odrzutowiec Cessna Citation 525 CJ1. A na marginesie: czwarte, co do wielkości lotnisko w Polsce, nosi nazwę byłego prezydenta Lecha Wałęsy i znajduje się 10 kilometrów od centrum Gdańska. Międzynarodowy Port Lotniczy Gdańsk posiada również ekskluzywny terminal GAT (General Aviation Terminal), na którym klienci lotniczy mogą przejść szybką i sprawną odprawę. Z tej możliwości skorzystał również nasz polski klient, gdyż dzięki szybkiej odprawie na terminalu dla prywatnych samolotów i krótkim czasie lotu w prywatnym odrzutowcu, dotarł punktualnie na spotkanie biznesowe, a następnie od razu po spotkaniu, wrócił bezpośrednio do portu lotniczego w kraju.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam