Na zamówienie niemieckiej wytwórni filmowej firma Deutsche-Privatjet pod koniec czerwca zorganizowała ekskluzywny czarter dla dwóch pasażerów z Linz do Nicei i z powrotem. Aktorzy, którzy mieli lecieć na jeden dzień do Nicei aby nakręcić sceny filmowe, lecąc regularnymi liniami lotniczymi nie daliby rady zrealizować wszystkich terminów ich napiętego harmonogramu, więc w grę wchodziło jedynie szybkie i elastyczne wykorzystanie prywatnego samolotu. Czarter samolotu pozwolił pasażerom na szybkie i wygodne przybycie tak, że wypoczęci i dobrze przygotowani mogli dotrzymać wszelkich terminów w Nicei. Podczas całego pobytu w Nicei wynajęty samolot był do dyspozycji na zawołanie, co zagwarantowało maksymalną elastyczność.

Również w tym przypadku pokazały się zalety czarteru odrzutowca biznesowego, który łączy komfort, szybkość i elastyczność oraz może być dostosowany do planów podróży gości bez zbędnych formalności.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam