ME w piłce nożnej w Polsce i Ukrainie 2012 odbędą się już niebawem a miejsc hotelowych w pobliżu stadionów jest coraz mniej, co powoduje, że wielu kibiców nie decyduje się na pobyt z noclegiem, tylko bezpośrednio po meczu wraca do kraju, rezerwując już teraz indywidualne loty czarterowe na szybką i tanią podróż na Mistrzostwa Europy 2012.

Nasza firma już teraz koordynuje czartery grupowe na Mistrzostwa Europy 2012 dla ponad 200 osób. Nasze wieloletnie doświadczenie w czarterowaniu samolotów pozwala nam szybko i łatwo zapewnić loty czarterowe na Euro oraz służyć poradą, jeśli chcą Państwo wynająć samolot na Mistrzostwa Europy. Niezależnie od tego, czy chcą Państwo wynająć Learjet czy też Airbus – jesteśmy zawsze gotowi, aby udzielić ekspertyzy i pomóc w czarterze samolotu na Euro 2012 lub na każdą inną imprezę sportową. Ponieważ zdolności lotnisk w Polsce i na Ukrainie są mocno ograniczone a loty czarterowe do Ukrainy cieszą się dużą popularnością, już teraz zalecamy rezerwację preferowanych godzin przylotu i odlotu, aby uniknąć oczekiwania na lotnisku.

Podczas osobistej rozmowy chętnie udzielimy Państwu niezbędnych informacji oraz zapewnimy Państwu komfortową podróż na Mistrzostwa Europy po najlepszej cenie.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam