Ważne terminy sprowadziły zarząd znanej firmy zajmującej się utylizacją odpadów pod koniec czerwca do Drezna, Biarritz i Dortmundu. Ponieważ harmonogram podróży nie był do zrealizowania zwyczajnymi liniami lotniczymi, szefostwo zwróciło się o pomoc do firmy Deutsche-Privatjet. Aby umożliwić szybkie i wygodne podróżowanie, nasi eksperci od czarteru samolotów zorganizowali wynajem samolotu typu Cessna Citation Jet 2+, którym sześć gości wraz z biznesowym bagażem poleciało z Dortmund do Drezna a następnie do Biarritz (Francja).

Po locie powrotnym do Dortmundu następnego dnia, pasażerowie byli bardzo zadowoleni z szybkiej i łatwej organizacji lotu oraz wygody i elastyczności podczas lotu wyczarterowanym prywatnym samolotem, który znacznie przyczynił się do spełnienia harmonogramu menedżerów i dotrzymania ważnych terminów.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam