Północno-niemiecki armator potrzebował w zeszłym tygodniu szybkiego transportu ładunków wraz z dwoma technikami z Rostocku do Antwerpii. Aby umożliwić najkrótszy możliwy czas podróży, spółka zwróciła się do firmy Deutsche-Privatjet aby wynająć samolot transportowy. Specjalnie podstawiony samolot odrzutowy typu Citation II przetransportował ładunek w ciągu niewielu minut do Antwerpii, co pozwoliło na jak najszybsze zajęcie się usterką techniczną w Belgii. Poza dużą prędkością przelotową zastosowanego prywatnego samolotu, także krótkie odległości na wspomnianych lotniskach pozwoliły na szybkie zakończenie lotu towarowego. Pasażerowie z ładunkiem na terminalu General Aviation mogą dotrzeć w ciągu zaledwie kilku minut do podstawionego prywatnego odrzutowca bez długiego oczekiwania i uciążliwych kontroli bezpieczeństwa - i to na każdym lotnisku z którego korzystamy.
Chętnie podzielimy się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie czarteru samolotów, jeżeli będą Państwo potrzebowali pilnego lotu transportowego. W ciągu kilku minut opracujemy dla Państwa indywidualną ofertę, aby mogli Państwo wynająć prywatny odrzutowiec w korzystnej cenie.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam