Ważne terminy zmusiły naszego klienta na ponowny lot do miasta Charkiw na Ukrainie. W celu zagwarantowania całkowitej elastyczności w harmonogramie podróży, ten lot przeprowadziliśmy ekskluzywnie wynajętym prywatnym samolotem typu Bombardier Learjet 45.

Dopiero parę godzin przed odlotem okazało się, że nasz klient nie był w stanie odlecieć o wcześniej uzgodnionej godzinie. Z tego powodu szybko, bez zbędnej biurokracji i oczywiście bezpłatnie przesunęliśmy godzinę odlotu wyczarterowanego samolotu, dopasowując tym samym plan lotu do indywidualnych potrzeb naszego zleceniodawcy.

Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie lotów biznesowych oraz 24 godzinna osiągalność osobistych dysponentów naszej firmy Deutsche-Privatjet, pozwala również Państwu w każdej chwili - również nagle - na zmiany w planach lotu, gwarantując tym samym największą elastyczność i komfort podróży.  

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam