Specjaliści naszej firmy Deutsche-Privatjet do spraw lotów sanitarnych koordynowali w ubiegłym tygodniu powrót obywatela Egiptu do kraju. Pacjent, który w Niemczech ciężko zachorował, spędził kilka tygodni na oddziale intensywnej opieki medycznej w jednej ze znanych klinik we Frankfurcie i miał zostać przetransportowany pod opieką lekarską do Aleksandrii (Egipt). Niezwłocznie zorganizowaliśmy odrzutowiec sanitarny typu Learjet 55, który szybko i bezpiecznie przetransportował pacjenta wraz z osobą towarzyszącą do Egiptu.

Ten przypadek ponownie podkreślił pozytywne znaczenie naszego sztabu wielojęzycznych lekarzy. Lekarze towarzyszący pacjentowi podczas lotu porozumiewali się w języku arabskim, co pozwoliło na sprawną komunikację wszystkich zaangażowanych bez wszelkich barier językowych- faktor, który stanowczo wpływa na dobre samopoczucie naszych międzynarodowych gości.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji na indywidualną i bezpłatną poradę, jeżeli planują Państwo szybki i bezpieczny transport medyczny z Bliskiego Wschodu.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam