W ubiegłym tygodniu nasza firma Deutsche-Privatjet błyskawicznie zorganizowała w Stuttgarcie prywatny odrzutowiec sanitarny typu Cessna Citation Bravo, aby szybko i nieuciążliwie przetransportować pacjentkę do Hamburga, w celu jej dalszej hospitalizacji. Po wpłynięciu zlecenia późnym wieczorem, odpowiedzialni lekarze następnego dnia przygotowywali ekspertyzę medyczną pacjentki a koordynatorzy naszej firmy Deutsche-Privatjet organizowali dla niej zarówno lot do Hamburga jak i dalszy transport naziemny. Dzięki opracowaniu profesjonalnego planu działania całego przedsięwzięcia, lot sanitarny odbył się w określonej ramie czasowej, co po przylocie pacjentki wraz z osobą towarzyszącą pozwoliło na jej punktualne przyjęcie w Hamburskiej klinice.

Po zakończeniu lotniczego transportu medycznego wszyscy zaangażowani byli bardzo zadowoleni z kompetentnej i szybkiej organizacji całego przedsięwzięcia. 

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam