Ambasador Jordanii kilka dni temu zwrócił się do naszej firmy Deutsche-Privatjet z prośbą o przewiezienie ciężko chorego pacjenta do jego ojczyzny. Niezwłocznie po tym zorganizowaliśmy na lotnisku w Berlin-Schönefeld samolot sanitarny typu Learjet 36 z pełnym wyposażeniem medycyny intensywnej, aby następnie przetransportować pacjenta pod opieką doświadczonego personelu medycznego na Bliski Wschód. Po przylocie do Amman, stolicy Jordanii, przekazaliśmy pacjenta tamtejszemu personelowi medycznemu.

Ta akcja ponownie podkreśliła zalety transportów sanitarnych, ponieważ stosując odrzutowiec sanitarny zadbaliśmy o szybki i bezpieczny transport pacjenta, biorąc pod uwagę również transport jego osoby towarzyszącej.

Dzięki naszemu doświadczeniu chętnie również dla Państwa przejmiemy proces uzyskania niezbędnych zezwoleń na przeloty i lądowania, który w krajach Bliskiego Wschodu jest częścią skomplikowanej procedury.  

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam