Ekipa naszej firmy Deutsche-Privatjet do spraw lotniczych transportów sanitarnych ponownie koordynowała transport medyczny do Rosji. Pacjent z Rosji, który w celu leczenia przebywał w Niemieckiej klinice, został przetransportowany z Monachium do Kazanu (Rosja) na dalsze leczenie w swej ojczyźnie w specjalnie zorganizowanym odrzutowcu sanitarnym typu Citation Bravo. Oprócz koordynacji lotu sanitarnego ekipa firmy Deutsche-Privatjet przejęła również organizację karetki pogotowia, która przewiozła pacjenta wraz z osobą towarzyszącą na lotnisko przekazując następnie obu pasażerów personelowi medycznemu samolotu sanitarnego. Po krótkiej konsultacji personelu medycznego samolot sanitarny wystartował w kierunku Kazanu. Parę godzin później pacjent wraz z osobą towarzyszącą dotarli na lotnisko w Kazanie i zostali przekazani personelowi karetki pogotowia.

Nasze długoletnie doświadczenie w dziedzinie lotów sanitarnych do Rosji pozwala nam w każdej chwili na opracowanie optymalnego planu transportu oraz zorganizowanie rosyjskojęzycznej obsługi.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam