Ekipa naszej firmy Deutsche-Privatjet w ubiegłym tygodniu ponownie zorganizowała transport medyczny samolotem sanitarnym typu Learjet 35A z Charkiw (Ukraina) do Baden Baden. Ze względu na to, że ciężko chora pacjentka potrzebowała szybkiego transportu, nasi eksperci z dziedziny lotów sanitarnych niezwłocznie zaaranżowali cały transfer, umożliwiając szybki i bezpieczny transport pacjentki pod nadzorem dwuosobowego zespołu medycznego, który podczas całego lotu opiekował się pacjentką zgodnie z najwyższymi standardami medycznymi.

Nasze doświadczenie w dziedzinie lotów sanitarnych pozwala nam w każdej chwili i bez zbędnej biurokracji na szybką organizację transportów medycznych w kraju i zagranicą z udziałem świetnie wyszkolonego personelu lotniczego i medycznego. Eksperci naszej całodobowo czynnej centrali są do Państwa dyspozycji, służąc bezpłatną poradą.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam