Co roku z rozpoczęciem sezonu letniego na popularnych europejskich plażach mnożą się wypadki. Od wielu lat szczególną obawę budzą wypadki w hotelowych basenach, podczas których kąpiący się goście są wciągani pod powierzchnie wody przez otwarte dysze ssące, które odprowadzają wodę, co w najgorszym przypadku grozi utonięciem. Taki przypadek w ubiegłym tygodniu zgłoszono ekipie naszej firmy Deutsche-Privatjet. Stan zdrowia pacjentki, którą spotkało to nieszczęście był zły a pacjentka była zdana na wentylację pod respiratorem. Z tego powodu udostępniliśmy błyskawicznie odrzutowiec sanitarny typu Learjet 35, aby możliwie nieuciążliwie przetransportować pacjentkę pod opieką lekarza. Przy tym stale przestrzegaliśmy zalecenia lekarza tak, aby ciśnienie atmosferyczne w kabinie podczas lotu było stale utrzymane na poziomie morza (sea level), co zapobiegło dalszym problemom podczas wentylacji pacjentki.

Nasze długoletnie doświadczenie również w tym przypadku pozwoliło na adekwatny transport, przy którym szczególną uwagę zwracaliśmy na utrudnione okoliczności przy wentylacji pacjentki, przejmując skomplikowaną organizację transportu sanitarnego za granicą. 

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam