Ekipa naszej firmy Deutsche-Privatjet w zeszły weekend zorganizowała w Monachium ekskluzywny prywatny samolot typu Bombardier CRJ200, aby na zlecenie wiodącego Niemieckiego producenta samochodowego, przetransportować 50 osób do Zurychu. W celu podkreślenia ekskluzywności tego czarteru, wizerunek stanowisk check-in zostały dopasowany do Corporate Identity klienta a logo firmy zostało wyświetlone na monitorach stanowiskowych. Na pokładzie grupa podróżnych delektowała się niezwykłym komfortem prywatnego samolotu oraz cateringiem, który dopasowaliśmy do indywidualnych życzeń zleceniodawcy. Po 30 minutowym locie wypoczęci i zadowoleni goście dotarli na lotnisko w Zurychu.

Chętnie również dla Państwa zorganizujemy odpowiedni grupowy lot czarterowy i skoordynujemy przebieg całej podróży według Państwa życzeń. 

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam