Ekipa naszej firmy w ubiegłym tygodniu zrealizowała dla małej grupy osób ekskluzywny i komfortowy czarter samolotem z Londynu na premierę filmu w Berline. W ośmioosobowej grupie gości znajdował się również słynny hollywoodzki aktor i wielokrotny laureat Oscara. Nasza ekipa w zaledwie kilka godzin zorganizowała przestrzenny samolot czarterowy z VIP-owskim wyposażeniem i adekwatnym cateringiem na 60-minutowy lot do Berlin Tegel International Airport.

Po zakończeniu gali premierowej bardzo ścisły harmonogram pasażerów spowodował niespodziewaną zmianę w rozkładzie lotów, ponieważ pasażerowie zamiast bezpośredniego powrotu do Londynu poprosili nas o międzylądowanie w Kopenhadze. Podczas gdy samolot znajdował się na pasie startowym, aby odlecieć do Londynu, nasza doświadczona ekipa błyskawicznie zmieniła routing i zorganizowała odpowiednie zlądowanie na lotnisku w Kopenhadze. Po przybyciu na London Heathrow International Airport nasi goście byli bardzo zadowoleni z naszych usług oraz z naszej elastyczności. 

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam