Słynny niemiecki piłkarz ponownie zwrócił się do naszej firmy Deutsche-Privatjet z prośbą o pomoc, aby zdążyć na terminy w Kroacji i w Niemczech. Z tego powodu niezwłocznie zorganizowaliśmy w Kroacji ekskluzywny odrzutowiec prywatny typu CJ1, który przetransportował naszego klienta wraz z dwoma osobami towarzyszącymi szybko i komfortowo do Braunschweigu. Pasażerowie na pokładzie delektowali się podróżą bez jakichkolwiek zakłóceń, co pozwoliło im na optymalne przygotowanie nadchodzącego meetingu.

Szybki check-in i check-out w terminalach GATs (General Aviation Terminal) na lotniskach w Zagrzebie i Braunschweigu przyczynił się również podczas tego lotu do możliwie najkrótszego czasu podróży, co umożliwiło naszym gościom na przygotowanie się do spotkań w ramach komfortowej podróży oraz na uczestnictwo w dwóch terminach, co nie było by możliwe lecąc zwykłymi samolotami rejsowymi.      

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam