Czarter prywatnego samolotu dla osób w podeszłym wieku przynosi wiele korzyści, których nie można kwestionować. Wszystkie godziny lotów prywatnym odrzutowcem zależą bowiem od życzeń i planów klienta i tym samym pozwalają na indywidualne oraz bezstresowe planowanie podróży, co nie jest możliwe podróżując samolotami liniowymi. Z tego powodu jeden z naszych stałych klientów zlecił nam wynajem prywatnego odrzutowca aby polecieć z małą grupą starszych pań na wakacje do Grecji.

Jeszcze przed odlotem z lotniska Wiedeń-Schwechat w Austrii, wyczarterowany samolot wyróżnił się od samolotu linowego, szybką i wygodną odprawą w Terminalu Lotnictwa Ogólnego (General Aviation Terminal) , co pasażerowie w podeszłym wieku bardzo docenili. Celem podróży był Nea Anchialos, małe lotnisko na południowym-zachodzie od Volos, idyllicznego miasteczka portowego w regionie Tesalia w Grecji. Lotnisko w Nea Anchialos zostało zbudowane dla lotów czarterowych i może zatem bez wyjątku przyjmować prywatne odrzutowce.

Ten prywatny lot do Grcii zrealizowaliśmy w obie strony prywatnym odrzutowcem marki Cessna Citation 550 Bravo. Dzięki aranżacji wygodnych foteli tego prywatnego odrzutowca w formie klubowej, cztery damy spokojnie mogły ze sobą rozmawiać i dostrajać humory na nadchodzące wakacje. Luksus przez nas udostępnionego prywatnego samolotu nie ograniczał się jednak tylko do bezstresowej podróży. Świeżo przed startem prywatnego samolotu przygotowany catering, który został dopasowany według życzeń gości, podkreślił ekskluzywność czarteru prywatnego odrzutowca. Po trzytygodniowym pobycie na miejscu zorganizowaliśmy również lot powrotny.

Po trzech tygodniach urlopu nasi zrelaksowani i bardzo zadowoleni klienci wylądowali w Wiedniu i serdecznie podziękowali za ponownie sprawnie zrealizowany czarter prywatnego samolotu oraz doskonałe doradztwo ze strony naszego zespołu.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam