W ubiegłym tygodniu niemiecki Profesor potrzebował szybkiego i zarazem taniego lotu z okolicy Düsseldorfu, ponieważ nieoczekiwanie musiał udać się na spotkanie do Graz. Eksperci naszej firmy Deutsche-Privatjet do spraw wynajmu samolotów natychmiast zorganizowali w tym celu ekskluzywny prywatny samolot typu Beechcraft King Air 200 w Mönchengladbach, aby uniknąć stosunkowo wysokich opłat za start z głównego lotniska w Düsseldorfie. Pasażer i jego osoba towarzysząca byli bardzo zdumieni z dużej przestrzenności oraz ze znakomitego wyciszenia wnętrza kabiny samolotu turbośmigłowego najnowszej generacji i w przyszłości chętnie ponownie skorzystają z naszych usług.

Ponieważ samoloty turbośmigłowe często są znacznie tańsze w eksploatacji na średnich dystansach, chętnie je stosujemy, korzystając z niskonakładowej i komfortowej alternatywy do odrzutowców. Chętnie przedstawimy również Państwu w każdej chwili niezobowiązującą ofertę lotu samolotem turbośmigłowym.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam