Podobnie jak w zeszłym roku, firma Deutsche-Privatjet także w tym roku zorganizowała w Genewie czarter samolotów dla VIP-ów, aby przetransportować delegację arabskich biznesmenów do Monachium. Po tym jak goście w zeszłym roku cieszyli się doskonałą obsługą na pokładzie samolotu KingAir 200 oraz jego przestronnym wnętrzem, wyczarterowaliśmy po raz kolejny ten prywatny samolot, umożliwiając pasażerom szybką i wygodną podróż. KingAir 200 jest wykorzystywany głównie na krótkich i średnich dystansach i pozwala na podróżowanie prywatnym samolotem po bardzo korzystnych cenach i wysokim poziomie komfortu, ponieważ przestrzeń wnętrza - w porównaniu z innymi odrzutowcami - jest bardzo duża.

Chętnie obliczymy także dla Państwa cenę czarteru samolotu KingAir 200 i udzielimy potrzebnych informacji. Oczywiście bezpłatnie i przez całą dobę.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam