Pod koniec poprzedniego tygodnia firma Deutsche-Privatjet koordynowała ponownie lot samolotem sanitarnym z Monachium do Lugano. Ciężko chory na raka pacjent został odebrany przez odpowiednio wyposażoną karetkę z jego miejsca zamieszkania i przewieziony do odrzutowca lotniczego pogotowia ratunkowego, podstawionego na lotnisku w Monachium. Tam pacjenta wraz z osobą towarzyszącą przejęła doświadczona załoga medyczna, która po krótkim locie przekazała pacjenta wraz z osobą towarzyszącą zespołowi ratowników karetki pogotowia czekającej w Luango.

Stosując samolot sanitarny typu KingAir 200 transport pacjenta odbył się po bardzo korzystnych kosztach, a pacjent nie musiał rezygnować z opieki medycyny intensywnej wykonywanej przez dwuosobowy zespół medyczny.

Zastosowany model samolotu ze względu na koszty często używamy na krótkich i średnich dystansach, co pozwala nam na oferowanie cenowo atrakcyjnych lotów z pełną opieką medyczną oraz wszelkim sprzętem medycyny intensywnej.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam