W przypadku podróży samolotem, potrzebujemy czasami błyskawicznej reakcji. Jeżeli wylot zaplanowany jest już za kilka godzin, regularne loty oferowane przez standardowe linie lotnicze, ustalone według sztywnych harmonogramów, nie będą w tym momencie żadnym rozwiązaniem. W takiej sytuacji warto zwrócić się z zapytaniem do firmy Deutsche-Privatjet, aby wyczarterować odpowiedni samolot na zaplanowaną podróż. Cechą prywatnych samolotów i prywatnych odrzutowców w naszej flocie są dyspozycyjność i elastyczność, dlatego są one do Państwa dyspozycji o każdej porze i w każdym kierunku.

Nasz klient skorzystał ostatnio z tej elastyczności i umiejętności szybkiego reagowania, gdyż z wyjątkowo krótkim wyprzedzeniem – wylot jeszcze tego samego dnia – zarezerwował u nas prywatny odrzutowiec. Samolot ten miał przetransportować w sumie pięcioro pasażerów z miasta Reus, niedaleko Tarragony w regionie Costa Dorada (Hiszpania) do Warszawy. Nie stanowiło to żadnego problemu dla profesjonalistów zajmujących się czarterem samolotów w firmie Deutsche-Privatjet. Zaledwie kilka godzin po otrzymaniu zlecenia, prywatny odrzutowiec typu Cessna Citation 525A CJ2 był już w powietrzu, i w komfortowej i szybkiej podróży, przewoził naszych klientów oraz ich towarzyszy z Hiszpanii do Warszawy na lotnisko Chopina. Największe i najważniejsze lotnisko w Polsce nosi od 2001 r. imię polskiego kompozytora Fryderyka Chopina. Ten port lotniczy znajduje się ok. 10 km od centrum Warszawy, a ta korzystna lokalizacja jest niezwykle istotna dla podróżujących w celach biznesowych. Ponadto lotnisko Chopina w Warszawie posiada ekskluzywny terminal GAT (General Aviation Terminal), przeznaczony dla klientów lotniczych oficjalnych linii oraz dla prywatnych lotów.

Jeżeli Państwo chcieliby wyczarterować prywatny samolot lub wynająć prywatny odrzutowiec, z bardzo krótkim wyprzedzeniem czasowym, wystarczy po prostu wykonać telefon do zespołu ekspertów obsługujących czarter prywatnych samolotów w firmie Deutsche-Privatjet, pracujący 24 godziny na dobę. W większości przypadków jesteśmy w stanie udostępnić odpowiedni prywatny samolot na wybraną przez Państwa trasę lotu, a to wszystko w błyskawicznym tempie i bez zbędnych komplikacji. Również u nas mogą Państwo otrzymać bezpłatną i niewiążącą ofertę czarteru samolotu!

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam