W niedzielę wieczorem, o godzinie 23, logistycy znanej niemieckiej linii lotniczej zaalarmowali ekspertów czarterowych firmy Deutsche-Privatjet aby zapewnić szybką pomoc przy AOG (Aircraft On Ground). Samolot typu Boeing 737-800 miał usterkę techniczną w Bahrajnie, a pilnie potrzebna cześć zamienna znajdowała się w Berlinie. W ciągu kilku godzin eksperci firmy Deutsche-Privatjet podstawili w Berlinie prywatny odrzutowiec Learjet 35A, który przetransportował potrzebną część w kilka godzin na miejsce przeznaczenia. W celu zapewnienia sprawnego transportu, transportowi całą drogę towarzyszył kurier firmy Deutsche-Privatjet i dostarczył część bezpośrednio do AOG w Bahrajnie. Wszystkie niezbędne zezwolenia do przelotu zostały uzyskane w najkrótszym czasie za pomocą naszej rozległej sieci kontaktów, co również podczas tego transportu pozwoliło na minimalny czas transportu, a tym samym znacznie przyczyniło się do zapobiegnięcia dalszych strat finansowych dla linii lotniczych dotkniętych awarią.
Dla wszystkich zgłoszeń AOG oferujemy szybkie i niskonakładowe transporty pilne na całym świecie i gwarantujemy najkrótszy możliwy czas realizacji.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam