Po wielomiesięcznym leczeniu pewnej pacjentki na Teneryfie, jej syn poprosił nas o pomoc w szybkiej organizacji transportu powrotnego samolotem lotniczego pogotowia ratunkowego do Niemiec. Podczas leczenia klinicznego stan 70-latki pogarszał się z każdą chwilą tak, że lot musiał się odbyć szybko i nieuciążliwie dla pacjentki. Do tego doszło niespodziewane rozpoznanie krwawienia z żołądka, które niestety bardziej pogorszyło jej stan. Aby zapewnić pacjentce lepsze leczenie najszybciej jak to możliwe, nie było żadnej alternatywy do pilnego transportu do Niemiec. Nasza bardzo szybka konsultacja stanu zdrowia pacjentki już w następnym dniu umożliwiła organizację samolotu odrzutowego lotniczego pogotowia ratunkowego, wyposażonego w sprzęt intensywnej opieki medycznej. Ponadto skoordynowaliśmy w ramach naszej usługi „z łóżka do łóżka“ jak zwykle odpowiednią karetkę pogotowia ratunkowego z opieką medycyny intensywnej na Teneryfie i na miejscu docelowym w Zweibrücken. Po około pięciogodzinnym locie sanitarnym pod stałą opieką lekarza medycyny lotniczej, pacjentka w dobrym stanie dotarła na lotnisko w Zweibrücken a następnie została z powodzeniem przetransportowana do specjalistycznej kliniki.

Po szybkiej poprawie stanu zdrowia matki w Niemczech, syn pacjentki był bardzo zadowolony z tego, że podjął bardzo właściwą decyzję, zlecając nam przeniesienie pacjentki. W związku z tym podziękował nam po raz kolejny osobiście za szybki i troskliwy transport jego matki.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam