Na zlecenie niemieckiego producenta tworzyw sztucznych z Badenii-Wirtembergii, dział lotów ładunkowych firmy Deutsche-Privatjet zrealizował w ubiegłym tygodniu ekspresowy transport części budowlanych dla przemysłu motoryzacyjnego do Rumunii.

W rumuńskim mieście Timişoara znajdują się zakłady produkcyjne wielu światowych przedsiębiorstw dostarczających części samochodowe oraz koncernów motoryzacyjnych, które produkują just in time. Z jednej strony zbyteczne stają się tutaj powierzchnie magazynowe na elementy konstrukcyjne, a z drugiej strony nie można jednak wykluczyć przerw w produkcji ze względu na brakującą dostawę części. W takich sytuacjach stają się pomocne czartery ekspresowe firmy Deutsche-Privatjet. Niezależnie od rodzaju załadunku powietrznego czarter ekonomicznego samolotu ładunkowego jest optymalnym rozwiązaniem. Nasze samoloty transportowe mogą bowiem w bardzo krótkim czasie znaleźć się w powietrzu i przetransportować Państwa produkty w wybrane miejsce. W wielu przypadkach jest to również o wiele korzystniejsze niż płacenie kar za zatrzymanie linii produkcyjnej wynikających z umowy.

W przypadku ekspresowego transportu do Rumunii podstawiliśmy w ciągu zaledwie kilku godzin ekonomiczny samolot typu Fairchild Metro, który przewiózł ciężki ładunek powietrzny o wadze 160 kg w dwóch skrzyniach transportowych z lotniska w Stuttgarcie na międzynarodowe lotnisko w Timişoarze, w Rumunii. Stamtąd ładunek ekspresowy został odebrany i zawieziony do miejsca produkcji. Dzięki naszej szybkiej reakcji udało nam się zapobiec kosztownej przerwie produkcyjnej oraz uchronić naszego klienta przed stratami finansowymi.

Jeżeli również Państwo potrzebowalibyście naszych usług w zakresie transportu ekspresowego, w podobnej sytuacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego nawet już teraz – jesteśmy codziennie do Państwa dyspozycji przez 24 godziny na dobę, a my przedstawimy Państwu bezpłatną i niewiążącą ofertę transportową. Zapraszamy także do wypełnienia naszego formularza kontaktowego, a my oddzwonimy do Państwa najszybciej jak to będzie możliwe.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam