Eksperci naszej firmy do spraw lotów sanitarnych zorganizowali w ubiegłym tygodniu krajowy transport pacjentki samolotem sanitarnym typu Cessna Citation Bravo ze szpitala do szpitala. Ponieważ pacjenta ze skomplikowaną frakturą miednicy musiała się poddać dalszemu leczeniu w Hamburgu, w ścisłej współpracy z prowadzącymi lekarzami zastosowaliśmy naszą kompleksową usługę „z łóżka do łóżka” łącznie z transportami naziemnymi w Hamburgu i w Stuttgarcie. Kilka godzin po złożeniu zlecenia i po niezbędnej ekspertyzie medycznej, pacjentka została przewieziona karetką na lotnisko, gdzie czekał na nią odrzutowiec sanitarny. Zaledwie parę minut później samolot sanitarny znajdował się w powietrzu i po krótkim locie wylądował w Hamburgu. Podczas lotu pacjentką opiekował się lekarz ratownik oraz ratownik medyczny a pacjentka po krótkim i nieuciążliwym locie dotarła do klinki w Hamburgu.

Lotnicze transporty sanitarne pozwalają na szybszy transfer pacjentów niż transporty drogowe i dlatego stanowią dla pacjentów bardzo często dogodną i nieuciążliwą 

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam