W ostatni piątek pewnej rodzinie potrzebna była szybka pomoc bez zbędnych formalności. Podczas wakacji nagle pogorszył się stan zdrowia dziadka tak, że powrót z Chorwacji był nieunikniony. W ciągu kilku godzin dział transportów medycznych firmy Deutsche-Privatjet zorganizował lot samolotem sanitarnym a także przejął koordynację transportu naziemnego w Niemczech.
Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie w repatriacjach do kraju, również ten transport był możliwy już na drugi dzień po złożeniu zamówienia tak, że od pierwszej rozmowy telefonicznej aż do przybycia pacjenta do niemieckiego szpitala upłynęły mniej niż 24 godziny.

Powroty z zagranicy za pomocą samolotów sanitarnych są wykonywalne szybko, w każdej chwili i z każdego miejsca oraz umożliwiają Państwa rodzinie lub pracownikom szybką opiekę medyczną w Niemczech, która spełnia najwyższe wymagania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę i doradzimy w razie potrzeby.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam