W ubiegłym tygodniu dział pogotowia lotniczego firmy Deutsche-Privatjet umożliwił transport pacjenta z Frankfurtu do Dortmundu z bardzo krótkim wyprzedzeniem. Ponieważ młody pacjent miał być leczony w ośrodku z doskonałą reputacją w pobliżu jego rodziny, a transport naziemny nie wchodził w rachubę z powodu symptomów choroby, dysponenci firmy Deutsche-Privatjet w ścisłej konsultacji z rodziną i z prowadzącymi lekarzami zdecydowali się na najbardziej opłacalne przeniesienie pacjenta turbośmigłowym samolotem typu Piper Cheyenne IIIA w konfiguracji karetki pogotowia.
Również temu transportowi medycznemu drogą powietrzną towarzyszył doświadczony lekarz lotniczy wraz z sanitariuszem oraz ojciec pacjenta, tak że młody chłopak został przekazany do specjalistycznej kliniki po krótkiej podróży pod znakomitą opieką. Firma Deutsche-Privatjet również w tym przypadku przejęła koordynację całego transportu medycznego i tym samym umożliwiła sprawne współdziałanie transportu naziemnego i pogotowia lotniczego.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam