Management pewnego znanego Niemieckiego aktora w ubiegłym tygodniu potrzebował szybki i nie drogi lot samolotem prywatnym z Berlina do Wiednia. Razem ze zleceniodawcą zdecydowaliśmy się na zastosowanie podczas tego lotu samolotu turbośmigłowego typu Piper Cheyenne PA-42, ponieważ stosunek ceny do usługi w przypadku tego modelu jest rewelacyjny, możliwe było zaoferowanie niższej ceny przelotu, od tej, którą przewidywał sztywny budżet klienta. Po spokojnym locie pasażerowie byli bardzo zadowoleni z nieoczekiwanie wysokiego komfortu oraz pierwszorzędnego wyciszenia wynajętego samolotu turbośmigłowego.

Ten lot umożliwiła m.in. bardzo szybka reakcja naszej całodobowo-czynnej centrali obsługi klienta, co skłoniło zleceniodawcę do deklaracji chęci dalszej współpracy z naszą firmą Deutsche-Privatjet w przyszłości. 

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam