+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Bezpieczeństwo

Naszym najwyższym priorytetem, podobnie jak wygląda to z perspektywy naszych klientów, jest bezpieczeństwo każdego lotu, niezależnie od tego, czy przewozimy pasażerów, transportujemy chorych czy dostarczamy cenny ładunek do miejsca przeznaczenia. Z tego względu współpracujemy z najlepiej wyszkolonymi i doświadczonymi pilotami oraz korzystamy z najnowocześniejszych technologii. Ponadto bezwzględnie przestrzegamy wszystkich terminów przeglądów technicznych oraz bieżących konserwacji, a także stosujemy się do surowych, ogólnoświatowych przepisów bezpieczeństwa. Już samo przestrzeganie tych zasad gwarantuje bezpieczeństwo naszych samolotów, jednak przywiązujemy również dużą wagę do dodatkowych, nieplanowanych kontroli. W ten właśnie sposób możemy zapewnić wszystkim zainteresowanym bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.


Bureau Veritas ISO 9001

Już podczas fazy organizacyjnej lotu podejmujemy wszystkie działania, aby dotrzymać najwyższych standardów jakości i bezpieczeństwa. Naszą codzienną pracę opieramy na standardach normy ISO 9001, co potwierdza certyfikat TÜV-Süd i Bureau Veritas i co pozwala nam spełnić wszystkie oczekiwania dotyczące jakości i bezpieczeństwa naszej pracy. Ponieważ działania lotnicze planujemy w naszej centrali w Niemczech, noszą one znaki jakości „Made in Germany”, która jest wysoko ceniona na całym świecie. W każdym momencie gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo lotu

Logo - Flight Safety Foundation

Zaangażowanie w bezpieczeństwo lotnicze jest również podstawą naszej współpracy z Flight Safety Foundation. Ta organizacja pożytku publicznego wspiera na całym świecie badania i rozwój we wszystkich aspektach bezpieczeństwa lotniczego i opracowuje wytyczne w celu zwiększenia bezpieczeństwa w lotnictwie. Praca wykonywana przez Flight Safety Foundation ma międzynarodową renomę, co potwierdza 1000 organizacji członkowskich ze 150 krajów. Dbałość o bezpieczeństwo lotnicze na najwyższym poziomie jest jednoczącym, a jednocześnie nadrzędnym elementem wobec różnych celów gospodarczych, kulturowych lub politycznych poszczególnych członków, i sprawia, że działają oni dla wspólnej sprawy. My również opowiadamy się za bezpiecznym lotnictwem oraz wspieramy uczciwą i bezstronną współpracą międzynarodową i dlatego jesteśmy dumni z celów wyznaczonych przez Flight Safety Foundation.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4