Istnieje wiele powodów, dla których warto wyczarterować prywatny odrzutowiec: może to być transport lotniczy dużego ładunku, transport pacjenta czy szybki powrót z zagranicy. W przypadku wszystkich, organizowanych przez nas prywatnych lotów, naszym najwyższym priorytetem jest satysfakcja klienta. Niemniej, oprócz kwestii organizacyjnych, zawsze na jakimś etapie, prędzej lub później, pojawia się pytanie o nakłady finansowe.

Jakie są koszty prywatnych lotów?

Na to pytanie nie ma niestety jednej ogólnej odpowiedzi, ponieważ stworzenie kosztorysu zależy od różnych wskaźników:

  • Trasa lotu

O jaki rodzaj lotu chodzi? Czy będzie to lot krótkodystansowy, na trasę średniej długości czy może lot dalekiego zasięgu? Przebyta odległość jest ważnym czynnikiem przy kalkulacji ceny: koszt prywatnego lotu zależy w dużej mierze od odległości między miejscem wylotu a celem podróży.

  • Termin lotu

Jaki jest termin lotu? Czy zgłoszenie jest krótkoterminowe? Za każdym razem należy sprawdzić, czy wybrany prywatny odrzutowiec oraz odpowiedni pilot są dostępni w danym terminie. Jeżeli samolot stacjonuje akurat w pobliżu, może to mieć pozytywny wpływ na ostateczny koszt lotu. Z logistycznego punktu widzenia jest często łatwiej i taniej zaplanować lot prywatny z nieco większym wyprzedzeniem czasowym. Oczywiście nasze wieloletnie doświadczenie pozwala również w każdej chwili realizować zlecenia krótkoterminowe.

  • Model prywatnego odrzutowca

Na który model samolotu padł wybór? W zależności od Państwa indywidualnych potrzeb, oferujemy wiele różnych typów samolotów. Wyposażenie na pokładzie prywatnego odrzutowca odgrywa ważną rolę przy kalkulacji kosztów: na przykład samolot kategorii VIP jest jednym z najwygodniejszych prywatnych odrzutowców. Świadczone usługi pokładowe są oczywiście na najwyższym poziomie, dodatkowo niektóre samoloty posiadają oddzielną część sypialną i mieszkalną. Zapraszamy do przedstawienia wszelkich wymagania przestrzennych oraz cateringowych, a my uwzględnimy je przy wyborze najlepszego modelu dla Państwa. Istnieje również możliwość samodzielnego wyboru preferowanego modelu samolotu. Opcji wyboru jest naprawdę dużo, a zatem czy będzie to elastyczny samolot turbośmigłowy, czy wybrany zostanie wygody samolot VIP: przygotowując kalkulację dla Państwa, zawsze proponujemy taki lot czarterowy, który będzie dla Państwa rozwiązaniem indywidualnym oraz ekonomicznym.

  • Liczba pasażerów

Czy lot zaplanowany jest dla jednej osoby czy z innymi pasażerami? Organizujemy również loty prywatne dla grup: zarówno dla małych, jak również dla dużych grup. Nasze doświadczenie pokazuje, że wspólne wyczarterowanie prywatnego samolotu jest często dużo tańsze niż rezerwacje grupowe i przelot samolotem regularnych linii lotniczych. Z przyjemnością doradzimy w tej kwestii i omówimy indywidualne możliwości.

Osobista rozmowa jest niezwykle ważna, aby możliwe było dokładne wyliczenie ceny. Jeżeli zamierzają Państwo wynająć prywatny odrzutowiec, do Państwa dyspozycji jest zawsze osobisty doradca klienta, który służy szczegółową radą i bezpłatną pomocą. Już po pierwszej rozmowie, nasz doświadczony zespół może sporządzić niewiążącą kalkulację oraz przedłożyć ofertę.

Czy mają Państwo jeszcze pytania?

Czy mają Państwo jeszcze pytania dotyczące czarteru prywatnego odrzutowca? Czy może potrzebują Państwo jeszcze dodatkowych informacji dotyczących czarteru odrzutowca? Odpowiedzi na wiele często zadawanych pytań w tym temacie zebraliśmy dla Państwa w zakładce FAQ.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam