Już od ponad 20 lat palenie w kabinie samolotowej podczas lotów liniami regularnymi jest surowo zabronione. Jednak co mają począć nałogowi palacze, którzy nie potrafią wytrzymać zbyt długo bez ich ulubionej „fajeczki” lub po prostu „normalni” palacze podczas lotów długodystansowych? I na to jest rozwiązanie: wynajęcie samolotu.

Palenie w prywatnym odrzutowcu

Nawet, jeśli palenie nie jest dozwolone w każdym prywatnym samolocie lub odrzutowcu, to dla Państwa wygody znajdziemy w firmie Deutsche-Privatjet odpowiedni samolot czarterowy, tak, aby nie brakowało Państwu niczego podczas prywatnego lotu. Jeżeli Państwo macie takie życzenie, zamówimy Państwa ulubiony rodzaj tytoniu. Prosimy po prostu o taką informację podczas zapytania o czarter samolotu. W tym celu, prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub o wypełnienie naszego formularza kontaktowego – my skontaktujemy się z Państwem na nasz koszt.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam