W dn. 26 marca 2017 wraz z Grand Prix Australii w Melbourne rozpoczyna się długo oczekiwany sezon wyścigów Formuły 1. Poprzez zapowiedź nowego, jeszcze szybszego bolidu wyścigowego na ten nowy sezon, zespoły zadbały o emocje jeszcze przed wyścigami, i tym samym zwiększyły radość fanów w oczekiwaniu na ekskluzywne eventy wyścigowe. Czy wiedzieliście Państwo, że aktualny tor wyścigowy Formuły 1 w dzielnicy Albert Park jest za każdym razem budowany na nowo na trzy miesiące przed wyścigami? Faktem jest, że tylko linia startu, ostatnia prosta oraz „uliczka z kanałami“ są wbudowane na stałe. Po każdych wyścigach Formuły 1, tor wyścigowy jest w ciągu sześciu tygodni demontowany.

Czy chcielibyście Państwo obejrzeć Rolex Australian Grand Prix na znanym na całym świecie torze wyścigowym Albert Park Circuit z bliska? Firma Deutsche-Privatjet zapewni Państwu przelot do Melbourne w wygodnym prywatnym samolocie i zorganizuje dalszy transfer na miejscu, np. helikopterem, o ile pojawi się takie życzenie z Państwa strony. A może zechcecie Państwo zaprosić swoich sponsorów lub klientów na ten ekskluzywny event – dla grupy każdej wielkości jesteśmy w stanie zapewnić odpowiedni samolot oraz zaaranżować prywatne loty z różnych miejsc. Na Państwa życzenie oznakujemy samolot firmowym brandem zgodnie z wizerunkiem firmy, a podróż stanie się częścią ekskluzywnego eventu. Aby dolecieć prywatnym samolotem do Melbourne na wyścigi Formuły 1, polecane są w tym celu następujące lotniska w stanie Wiktoria: Melbourne Essendon (YMEN, MEB), Melbourne International (YMML, MEL) oraz Melbourne Moorabbin (YMMB, MBW).

A jak można dostać się z lotniska na tor wyścigowy? Jeżeli pojedziemy taksówką lub autobusem, będzie to trwało przynajmniej pół godziny, jednak ta trasa, zwłaszcza w czasie wyścigów, jest wyjątkowo zakorkowana. Najszybciej i w najmniej skomplikowany sposób dotrzemy na tor wyścigowy przy pomocy helikoptera: odbierzemy Państwa na wybranym lotnisku, a następnie maksymalnie za 10-15 min. przewieziemy Państwa na tor wyścigowy Albert Park Circuit. Przy tym gwarantujemy brak korków!

Czy macie Państwo pytania dotyczące czarteru prywatnego odrzutowca do Melbourne na wyścig Formuły 1, Grand Prix Australii? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego ze specjalistami ds. czarterów firmy Deutsche-Privatjet, służymy niezobowiązującą i fachową poradą.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam