Kto kojarzy Majorkę tylko z barem Ballermann i podobnymi lokalami, ten sam rezygnuje z wielu atrakcji, które ma do zaoferowania ta ulubiona hiszpańska wyspa z archipelagu Balearów. Między innymi mowa o słynnych kwitnących drzewach migdałowych, które zaczynają pojawiać się już zimą (od końca stycznia do połowy lutego) i kwitną przez kilka tygodni. Delikatne obłoki płatków w kolorze białym i różowym wprowadzają na wyspie czarującą atmosferę i rozprowadzają cudowny, delikatny zapach. Przy temperaturze 15-20 stopni Celsjusza można zatem nastroić się już wtedy na wiosnę, podczas gdy w Niemczech w tym czasie za oknem szarówka, mokro i zimo, i panuje nastrój zimowo-depresyjny.

Podróż na Majorkę w prywatnym odrzutowcu to wyjątkowa okazja, aby cieszyć się tym niepowtarzalnym czasem, kiedy kwitną drzewa migdałowe. Międzynarodowy port lotniczy Palma de Mallorca (Aeropuerto de Son San Juan), który znajduje się ok. 8 km od stolicy wyspy Palma, nadaje się najlepiej jako miejsce lądowania prywatnych odrzutowców i samolotów. Prywatny lot z Niemiec na Majorkę trwa ok. dwóch godzin (w zasadzie zajmuje to tyle samo czasu co przelot samolotem linii regularnych) i zapewnia Państwu najwyższy komfort podróży oraz wszystkie inne elementy swobody, które odróżniają czarter prywatnego samolotu od regularnego lotu oferowanego przez klasyczne linie lotnicze. To Państwo sami możecie ustalić godziny odlotu, miejsce odlotu, zabrać swojego psa na pokład samolotu oraz zarezerwować preferowany model samolotu. Oczywiście, zgodnie z Państwa życzeniem, zaaranżujemy wyśmienity catering, który zostanie świeżo przygotowany, bezpośrednio przed lotem, a następnie podany na pokładzie samolotu czarterowego. Aby zarezerwować prywatny odrzutowiec na Majorkę, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego z nami 24 godziny na dobę lub prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego – my wówczas oddzwonimy na nasz koszt i odpowiemy na wszystkie pytania.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

Wracam