+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

CZARTER PRYWATNEGO ODRZUTOWCA – WYGODNE PODRÓŻE SAMOLOTEM WEDŁUG INDYWIDUALNYCH POTRZEB

czarter prywatnego odrzutowca

Każdy, kto dużo podróżuje samolotem, zna niedogodności związane z długim czasem oczekiwania, opóźnieniami lub nawet odwołaniem lotu. Aby uniknąć takich sytuacji i skorzystać z kompleksowej obsługi i wysokiego komfortu, wskazany jest czarter prywatnego samolotu. Firma Deutsche Privatjet oferuje dopasowane i ekonomiczne rozwiązania, które mogą zaspokoić wszystkie wymagania i potrzeby, np. czarter grupowy czy czarter biznesowy lub czarter VIP . Oczywiście, dostosowujemy nasze działania do Państwa indywidualnych życzeń i realizujemy je tak, aby Państwa w pełni usatysfakcjonować. Również zmiany planu podróży, które dokonywane są z krótkim wyprzedzeniem czasowym, mogą zostać przez nas indywidualnie rozpatrzone.

 Jeśli czarterują Państwo u nas prywatny samolot, gwarantujemy najwyższy poziom elastyczności, ekskluzywną wygodę oraz maksymalne bezpieczeństwo. Aby móc spełniać Państwa życzenia, posiadamy do dyspozycji ponad 1000 prywatnych odrzutowców, i latamy na ponad 40 000 lotnisk na całym świecie. Również zwierzęta domowe mogą podróżować ze swoimi właścicielami na pokładzie. A w zależności od rodzaju samolotu, przewóz dużego bagażu, jak np. nart lub kijów golfowych, nie stanowi żadnego problemu.

czarter biznesowy: wygodne i elastyczne podróżowanie

W dzisiejszym świecie biznesu wymagana jest duża elastyczność podczas planowania kalendarza spotkań. Rano jesteśmy na meetingu w Berlinie, a wieczorem mamy imprezę firmową w Mediolanie: w przypadku regularnych lotów liniowych zrealizowanie takiego planu dnia zazwyczaj nie jest możliwe, a dodatkowo przysporzyłoby to wiele niepotrzebnego stresu.

W tej sytuacji wyczarterowanie prywatnego samolotu jest znacznie wygodniejsze. Oferujemy Państwu możliwość odbycia podróży w stanie pełnego relaksu oraz zapraszamy do skorzystania z komfortu na pokładzie. Chętnie służymy Państwu poradą, jak również wspólnym przygotowaniem planu podróży, który będzie indywidualnie dostosowany do Państwa życzeń i potrzeb. Naszą ofertę wyróżnia ponadto dobry stosunek ceny do jakości. Co ważne, podróżując w ten sposób, nie są Państwo ograniczeni głównymi portami lotniczymi, lecz istnieje możliwość skorzystania z wielu regionalnych portów lotniczych w pobliżu miejsca docelowego.

CzARTER grupowy: aktrakcyjny stosunek ceny do jakości

Czy chcieliby Państwo przetransportować samolotem swoich gości na jakieś wydarzenie? W tym celu nadaje się idealnie nasz czarter grupowy. Oferujemy możliwość wyczarterowania prywatnego odrzutowca, aby móc elastycznie przewozić gości do wielu miejsc na całym świecie: to Państwo wyznaczają datę, godzinę i miejsce docelowe. Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji przez całą dobę i mogą bardzo szybko zorganizować lot, który odpowiada Państwa potrzebom. Gwarantujemy sprawny proces, efektywne wykorzystanie wszystkich zasobów, jak również najlepszą obsługę i najwyższy poziom komfortu.

W naszej ofercie posiadamy indywidualne rozwiązania czarterowe dla grup liczących 10 lub więcej osób. W przypadku czarteru prywatnego samolotu, wszyscy członkowie grupy skorzystają z tej atrakcyjnej formy: np. wszyscy podróżujący mogą przejść szybką odprawę w General Aviation Terminal (GAT) i bez oczekiwania w długiej kolejce wsiąść do samolotu. Ponieważ wszyscy goście docierają do celu o tej samej porze, organizacja dalszego pobytu jest także znacznie mniej skomplikowana. Zapraszamy do przekonania się osobiście o atrakcyjnym stosunku ceny do jakości: często prywatne loty czarterowe są tańsze niż porównywalny transfer grupowy za pośrednictwem regularnych linii lotniczych.

Jeśli czarterują Państwo prywatny odrzutowiec, oferujemy również częściowe lub całkowite oznakowanie samolotu (branding) oraz jego wnętrza. Jest to efektywny element marketingowy, który również wzmacnia dynamikę grupy wszystkich podróżujących.

czarter VIP: najwyższy poziom komfortu i luksusu

Czarterując prywatny odrzutowiec VIP mogą Państwo delektować się najwyższym poziomem komfortu podczas lotów we wszystkich kierunkach. Kabiny w naszych samolotach są na tyle wysokie, że pozwalają stać wygodnie prosto, bez konieczności przemieszczania się w zgiętej pozycji. Na życzenie dostępny jest najwyższej klasy serwis pokładowy, o który dba zespół doświadczonych i przyjaznych stewardes oraz stewardów. Niektóre samoloty posiadają także oddzielne sypialne i dzienne pomieszczenia. Nasze prywatne odrzutowce VIP gwarantują wyposażenie, wygodę oraz obsługę klasy premium!

czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajęcia prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

zapraszamy do kontaktu

Czy życzą sobie Państwo indywidualnej porady ze strony naszych doświadczonych ekspertów z zespołu? Jesteśmy dostępni dla Państwa przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4