+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

CZARTER PRYWATNEGO ODRZUTOWCA – PODRÓŻE WEDŁUG INDYWIDUALNYCH POTRZEB

Czas czytania: 3 minut

Czarter prywatnego odrzutowca

Każdy kto dużo podróżuje samolotem, zna niedogodności związane z długim czasem oczekiwania, opóźnieniami czy odwołanymi lotami. Aby uniknąć takich sytuacji, proponujemy czarter prywatnym samolotem, podczas którego zapewniamy kompleksową obsługę i bezproblemowy transport, zawsze na czas.

Firma Deutsche Privatjet Polska oferuje dopasowane i ekonomiczne rozwiązania, które mogą zaspokoić wszystkie wymagania i potrzeby, np. czarter grupowy czy czarter biznesowy lub czarter samolotów klasy VIP . Zawsze dostosowujemy nasze działania do Państwa indywidualnych życzeń i realizujemy je w sposób, który ma Państwa w pełni usatysfakcjonować. Nawet po zaakceptowaniu wstępnych ustaleń, możliwe są zmiany planu podróży, nawet te dokonywane z krótkim wyprzedzeniem czasowym.

Czarter prywatnego samolotu z naszą firma Deutsche-Privatejet Polska zawsze gwarantuje najwyższy standard usług, ekskluzywność i maksymalne bezpieczeństwo. Aby móc spełniać Państwa życzenia, posiadamy do dyspozycji ponad 1000 prywatnych odrzutowców, i korzystamy z ponad 40 000 lotnisk na całym świecie!

Oferujemy również prywatne loty dla klientów, którzy podróżują ze zwierzętami domowymi. Pies czy kot przebywa ze swoimi właścicielami na pokładzie przez cały czas lotu. W przypadku przewozu dużego bagażu, jak np. nart lub kijów golfowych - dostosowujemy model samolotu do Państwa indywidualnych potrzeb.

Czarter samolotów biznesowych: wygodne i elastyczne podróżowanie

W dzisiejszym dynamicznym świecie wymagana jest duża elastyczność podczas planowania kalendarza spotkań biznesowych. Rano odbywa się spotkanie w Berlinie, a wieczorem ma miejsce impreza firmowa w Mediolanie. Jednak w przypadku regularnych lotów liniowych zrealizowanie takiego planu dnia mogłoby okazać się utrudnione, a dodatkowo przysporzyłoby wiele niepotrzebnego stresu.

Proponujemy czarter prywatnego samolotu, który jest znacznie pewniejszym i wygodniejszym sposobem na podróż służbową. Oferujemy Państwu możliwość odbycia czarterowego lotu w stanie pełnego relaksu oraz zapraszamy do skorzystania z komfortowych udogodnień na pokładzie prywatnego samolotu.

Chętnie udzielimy porady, zapraszamy również do wspólnego przygotowania planu podróży, który będzie indywidualnie dostosowany do Państwa życzeń i potrzeb. Równie ważne jest to, że podróżując w ten sposób, nie są Państwo ograniczeni do korzystania jedynie z głównych portów lotniczych, lecz istnieje możliwość skorzystania z wielu regionalnych portów lotniczych, które znajdują się bliżej miejsca docelowego. Naszą ofertę wyróżnia dobry stosunek ceny do jakości.

CZARTER SAMOLOTU DLA GRUP: ATRAKCYJNY STOSUNEK CENY DO JAKOŚCI

Czy chcieliby Państwo zapewnić swoim gościom czy pracownikom transport samolotem na wydarzenie lub konferencję? Deutsche-Privatjet Polska zapewnia najwyższej jakości czarter samolotu dla grup. 

Oferujemy wynajem prywatnego odrzutowca, aby Państwo mogli w elastyczny i komfortowy sposób przewozić swoich gości do różnych miejsc na całym świecie: to Państwo wyznaczają datę, godzinę i miejsce lotu. Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji przez całą dobę i mogą bardzo szybko zorganizować prywatny lot, który odpowiada Państwa potrzebom. Gwarantujemy sprawny proces rezerwacji samolotu, efektywne wykorzystanie wszystkich zasobów, jak również najlepszą obsługę i najwyższy poziom komfortu i elastyczności.

W naszej ofercie posiadamy indywidualne rozwiązania czarterowe dla grup liczących 10 lub więcej osób. W przypadku czarteru prywatnego samolotu, wszyscy członkowie grupy skorzystają z wszystkich korzyści, które wiążą się z lotem prywatnym samolotem: np. wszyscy podróżujący mogą przejść szybką odprawę w General Aviation Terminal (GAT), omijając w ten sposób oczekiwanie w długiej kolejce, bezpośrednio wsiąść do samolotu.

Ponieważ wszyscy goście docierają do celu o tej samej porze, organizacja dalszego pobytu jest znacznie bardziej prosta. Zapraszamy do kontaktu, aby zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą i przekonać się o wysokiej jakości naszych usług. Często wynajem prywatnego samolotu jest tańszą opcją niż transfer samolotem dla grupy za pośrednictwem regularnych linii lotniczych.

Branding: Samolot promujący firmę

W ramach czarteru prywatnego odrzutowca dla firm, oferujemy również częściowe lub całkowite oznakowanie samolotu (branding) oraz jego wnętrza. Jest to efektowny element marketingowy, który również umacnia relacje w grupie podróżujących.

Czarter samolotów klasy VIP: najwyższy poziom luksusu

Wynajem prywatnego odrzutowca klasy VIP daje możliwość korzystania z najwyższego poziomu komfortu podczas prywatnego lotu. Deutsche-Privatjet oferuje prywatne loty we wszystkich kierunkach. Kabiny w naszych samolotach są na tyle wysokie, że pozwalają na swobodne poruszanie się w pozycji stojącej.

Na życzenie dostępny jest luksusowy serwis pokładowy, o który dba zespół doświadczonych i przyjaznych stewardes i stewardów. Niektóre samoloty posiadają także oddzielne sypialne i dzienne pomieszczenia. Nasze prywatne samolotu w standardzie VIP gwarantują luksusowe wyposażenie, wygodę oraz obsługę klasy premium! Więcej o samolotach klasy VIP przeczytasz tutaj.

WYNAJĘCIE PRYWATNEGO ODRZUTOWCA W 3 KROKACH

Wynajęcie prywatnego samolotu jest z nami niezwykle proste. Cel osiągamy już w 3 krokach: 

  • konsultacje:podczas bezpłatnych konsultacji prosimy o przedstawienie nam swoich życzeń dotyczących lotu. Wyjaśnimy wówczas, jakie są możliwości wynajmu oraz przygotujemy niewiążącą ofertę po zakończonej rozmowie. 
  • organizacja:jeżeli oferta zostanie zaakceptowana, mogą Państwo spokojnie odetchnąć i odpocząć. W Państwa imieniu zajmiemy się bowiem kompletną organizację całego procesu, a na bieżąco będziemy informować o wszystkich zmianach. Gdy tylko proces organizacyjny dobiegnie końca, prześlemy Państwu plan lotu. 
  • lot:w dniu lotu, na życzenie klienta, zadbamy także o transport na lotnisko. Na lotnisku, na krótko przed odlotem pasażerowie odbywają odprawę na terminalu General Aviation, a następnie są zabierani do oczekującego ich prywatnego odrzutowca. Maszyna może wystartować natychmiast, gdy tylko pasażerowie znajdą się na pokładzie, a następnie przewiezie ich szybko i bezpiecznie do celu. Jeśli Państwo sobie życzą, na miejscu będzie oczekiwać limuzyna wzgl. wynajmiemy dla Państwa samochód, aby kontynuować dalszą podróż. 

Czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeśli potrzebują Państwo więcej informacji dotyczących wynajmu prywatnego odrzutowca, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). 

Zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i służymy pomocą. Nasi niezawodni eksperci na życzenie szybko przygotują wycenę lotu prywatnym odrzutowcem. W bardzo krótkim czasie możemy przygotować czarter prywatnego samolotu na dowolne lotnisko oraz spełnić dodatkowe życzenia.

Czekamy na Państwa kontakt:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4