+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

FIRMA DEUTSCHE-PRIVATJET: NIEZAWODNY PARTNER CZARTERÓW NA FRACHT LOTNICZY

wszystko pod kontrolą

Międzynarodowe i krajowe transporty ekspresowe oraz loty towarowe wymagają szybkiej i bardzo precyzyjnej organizacji. Nasz doświadczony Dział Czarteru Frachtu Lotniczego jest do Państwa dyspozycji jako silny partner we wszystkich kwestiach dotyczących transportu lotniczego. Naszym nadrzędnym celem jest sprawny proces, który w połączeniu z kompleksową obsługą zapewnia efektywne wykorzystanie wszystkich zasobów. Służymy chętnie radą i pomocą przez całą dobę, a także przygotujemy Państwu najbardziej ekonomiczne rozwiązanie transportowe.

lotniczy FRACHT eksprespowy - 24H na całym świecie

Ekspresowa wysyłka towarów wymaga szybkiej reakcji i dużego doświadczenia. Porównujemy dla Państwa wszystkie możliwe alternatywy lotu i sprawdzamy je pod kątem efektywnego wyniku. W ciągu kilku minut nasz doświadczony zespół przygotuje Państwu szybkie i ekonomiczne rozwiązania dla planowanego lotniczego frachtu ekspresowego. W przypadku transportu ekspresowego wykorzystujemy nie tylko prywatne odrzutowce, lecz również mniejsze samoloty i helikoptery. Mogą one lądować na małych otwartych przestrzeniach lub lotniskach, które często znajdują się bardzo blisko miejscowości docelowej. W ten sposób, oprócz dużych i szybkich prywatnych odrzutowców, to właśnie te mniejsze samoloty optymalnie uzupełniają nasz łańcuch logistyczny.

przeładunek cargo przez profesjonalistę

Zapraszamy do powierzenia lotniczego czarteru frachtowego w ręce naszych doświadczonych i profesjonalnych pracowników. Rozmiar, waga, ilość opakowań, zawartość oraz zasięg lotu to zmienne czynniki, według których opracowujemy optymalne rozwiązanie dla Państwa frachtu lotniczego. Dokonując wyboru odpowiedniego samolotu transportowego, bierzemy pod uwagę nie tylko popularne prywatne odrzutowce, ale także samoloty napędzane śmigłem. Ponadto w przejrzysty sposób informujemy zawsze Państwa o zaletach i wadach poszczególnych środków transportu i pomagamy w dokonaniu właściwego wyboru.

transport przedmiotów wartościowych

Zorganizujemy transport przedmiotów wartościowych jak gotówka, złoto lub inne kosztowności w sposób szybki, bezpieczny i dyskretny. Oprócz przygotowania czarteru frachtu lotniczego, oczywiście dbamy również o wszystkie środki zaradcze związane z bezpieczeństwem. Nasi eksperci spełniają wszystkie wymagania dotyczące bezpieczeństwa, staranności i dyskrecji.

czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące czarteru frachtu lotniczego, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

zapraszamy do kontaktu

Doświadczenie eksperci z naszego zespołu służą Państwu radą i pomocą przez 24 godziny na dobę, a na życzenie sporządzą kalkulację kosztów na wynajem prywatnego samolotu. Jesteśmy dostępni dla Państwa Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4