+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

BRANŻA MOTORYZACYJNA – JUST IN TIME W TRANSPORCIE EKSPRESOWYM

Czas czytania: 3 minut

Transport ekspresowy samolotem: nasze specjalistyczne doświadczenie dla branży motoryzacyjnej

Złożone łańcuchy dostaw w przemyśle motoryzacyjnym często opierają się na zasadzie "just in time". Pozwala ona wprawdzie zaoszczędzić koszty magazynowania, jednocześnie jest bardzo podatna na utrudnienia, opóźnienia i awarie ze strony dostawców. Utrudnienia te mogą zagrozić terminowemu dostarczeniu produktu końcowego, co często prowadzi do dotkliwych kar umownych dla producentów oraz dostawców samochodów.

Aby zabezpieczyć Państwa firmę przed tymi ogromnym stratami ekonomicznymi, przygotowaliśmy ofertę ekspresowego transportu lotniczego dla przemysłu motoryzacyjnego i dla przemysłu dostawczego. Tym sposobem ochroniliśmy już wiele znanych firm na całym świecie przed utratą wizerunku i wysokimi kosztami regresu.

Wynajem samolotu cargo - pilny transport

Ekspresowy transport towarowy dla przemysłu samochodowego

W sytuacji grożącego przestoju linii produkcyjnej, znani międzynarodowi producenci i dostawcy samochodów korzystają z kompetencji i doświadczenia Działu Frachtu Ekspresowego firmy Deutsche Privatjet. Nasz zespół jest do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę, oczywiście również w weekendy i dni świąteczne, i bezpośrednio po zakończonej rozmowie z klientem rozpoczyna organizowanie ekspresowego transportu towarowego. Podstawiamy samolot, który jest dla klienta do elastycznego wykorzystania, i na który można załadować części zamienne, komponenty budowlane lub akcesoria. Następnie samolot poleci bezpośrednio na lotnisko znajdujące się najbliżej Państwa zakładu produkcyjnego.  

Oczywiście w razie potrzeby zajmiemy się również przewozem przed i po transporcie ekspresowym Państwa ładunku. Odpowiedni transporter lub samochód ciężarowy odbierze przesyłkę towarową w Państwa fabryce i dowiezie ją do oczekującego samolotu lub, po odbyciu lotu towarowego, przewiezie ją do właściwego zakładu produkcyjnego. Nasi klienci chętnie z tego korzystają, gdyż cały logistyczny nakład pracy jest po naszej stronie, a dostawa ekspresowa dociera punktualnie i bezpiecznie do miejsca docelowego.

Transport ekspresowy części samochodowych helikopterem

Na krótkich dystansach warto skorzystać z helikoptera, aby szybko i bezpiecznie przewieźć ładunek ekspresowy do miejsca docelowego. Centrum Kompetencyjne firmy Deutsche-Helikopter posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usługi „od drzwi do lotniska” oraz usługi „od drzwi do drzwi” dla przemysłu motoryzacyjnego. Dzięki wyjątkowej elastyczności w zakresie startów i lądowań, helikopter nie musi lądować w portach lotniczych. Natomiast może on wystartować i wylądować na odpowiednim obszarze lądowania w bezpośrednim sąsiedztwie fabryki. Dzięki temu nasz helikopter transportowy może przewozić ładunek bezpośrednio spod bramy fabryki do innej fabryki lub spod bramy fabryki na lotnisko. Poprzez włączenie do łańcucha transportowego helikopterów, możemy realizować dostawy o kluczowym znaczeniu dla przemysłu motoryzacyjnego w możliwie najkrótszym czasie, bez konieczności transportu przesyłek ekspresowych ciężarówkami.

Lotniczy transport ekspresowy: korzyści

Lądowiska na całym świecie

Prywatne loty czarterowe mogą skorzystać ze znacznie większej ilości dostępnych lotnisk, niż jest to w przypadku regularnych lotów pasażerskich oraz lotów cargo. Mniejsze odrzutowce cargo oraz samoloty turbośmigłowe obsługują również mniejsze, regionalne lotniska, które znajdują się bliżej miejsca produkcji i są niedostępne dla dużych odrzutowców typu jumbo jet.

Szybkość

Samoloty i helikoptery są dostępne do lotów ekspresowych w bardzo krótkim czasie i można z nich korzystać w elastyczny sposób. W planowaniu naszego harmonogramie nie musimy uwzględniać budowy czy korków drogowych. Pozwala to nam dostarczyć Państwa ładunek ekspresowy do miejsca docelowego w przeciągu zaledwie kilku godzin. W przypadku lotów wewnątrzeuropejskich omijamy również kontrole graniczne, co daje nam dodatkową przewagę czasową.

Gotowy do startu w każdej chwili

Nie czekamy do następnego poranka, ale wyruszamy natychmiast. Nasz całodobowy numer telefonu jest stale dostępny – nawet w weekendy i dni świąteczne.  Prosimy o niezwłoczny kontakt telefoniczny, jeżeli tylko spodziewacie się Państwo opóźnienia w produkcji.

Koszty

Przestoje w produkcji w przemyśle motoryzacyjnym wiążą się zazwyczaj z wysokimi kosztami regresowymi. Nawet, jeżeli zaistnieją opóźnienia w dostawie nie z własnej winy, to producent lub dostawca musi ponieść te koszty. Zamówienie ekspresowego transportu towarowego samolotem lub helikopterem pozwoli uniknąć przestoju w produkcji oraz strat finansowych. 

PILNY CZARTER SAMOLOTU CARGO JUŻ W TRZECH KROKACH

Pilny czarter samolotu cargo z Deutsche-Privatjet Polska jest bardzo łatwe. Cały proces to tylko trzy kroki: 

1. KONSULTACJE

Najpierw omówimy z Państwem szczegóły projektu transportowego. Odbywa się to bezpłatnie i nie jest w żaden sposób wiążące. Podczas rozmowy doradzimy, jakie opcje są najkorzystniejsze, a następnie przygotujemy przewidywaną kalkulację kosztów.

2. ORGANIZACJA

Kiedy tylko oferta zostanie przez Państwa zaakceptowana, po stronie klienta nie pozostaje wiele do zrobienia. To my dbamy o uzyskanie niezbędnych zezwoleń i czynimy wszelkie dalsze przygotowania do lotu cargo. Następnie otrzymują Państwo od nas szczegółowy plan transportu. Na koniec po stronie klienta pozostaje dopilnowanie, aby ładunek był gotowy do odbioru w umówionym terminie.

3. LOT CARGO

W dniu lotu odbieramy ładunek w uzgodnionym miejscu i przewozimy na lotnisko. Na życzenie klienta możemy pozostawić w jego rękach przewóz ładunku na lotnisko, gdzie samolot będzie czekał na start. Po załadowaniu ładunku, nasza maszyna może wystartować natychmiast, aby przetransportować ładunek tak szybko jak to możliwe, najkrótszą drogą, do miejsca docelowego. Po wylądowaniu dbamy również o szybki transport do miejsca docelowego, z wyjątkiem sytuacji, gdy ładunek odbierany jest bezpośrednio na lotnisku przez klienta.

Czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania dotyczące przebiegu oraz organizacji lotniczego transportu towarowego, zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu

Zajmiemy się zorganizowaniem Państwa ekspresowego lotu towarowego w sposób niezawodny, punktualny i szybki. W tym celu służymy Państwu radą i pomocą przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4