+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

FAQ - transport lotniczy

Jak szybko można udostępnić samolot transportowy?

Samoloty transportowe mogą być udostępnione w każdej chwili z bardzo krótkim wyprzedzeniem. Samolot przystosowany do Państwa transportu może być zatem gotowy do startu zaledwie w 30 minut po złożeniu zamówienia.

Jak duże ładunki można przetransportować?

Samolotami transportowymi możemy przewozić dużą liczbę różnorodnych przesyłek, począwszy od pilnych artykułów medycznych, po części dla przemysłu motoryzacyjnego a kończąc na towarach o szczególnych rozmiarach i ciężarach.

Jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni samolot transportowy w bardzo krótkim czasie i realizować również wyjątkowe transporty.  

W których regionach można wynająć samolot transportowy?

Możliwość czarteru samolotów transportowych wynika z potrzeb gospodarki globalnej, dlatego teżsamoloty te są dostępne niemal w każdym regionie a ich wyczarterowanie może odbyć się szybko i efektywnie, niemalże od reki. Dzięki naszej globalnej sieci partnerów oraz ze względu na duży dostęp do samolotów transportowych w bliskim sąsiedztwie do miejsca ich zastosowania, możemy zaoferować samoloty transportowe w licznych miejscach oraz zapewnić szybką realizację zleceń po niskich kosztach.

Ile kosztuje zastosowanie samolotu transportowego?

Łączna cena czarteru samolotu transportowego dla towarów ekspresowych zależy od wielu czynników, dlatego też chętnie opracujemy dla Państwa indywidualną i niezobowiązującą ofertę na podstawie Państwa wymagań. Koszt wynajęcia samolotu transportowego bazuje jednakże w zasadzie na objętości ładunku oraz na wytyczonej trasie lotu.

Biorąc pod uwagę wszelkie parametry, obliczymy dla Państwa przejrzyste, szybkie i najekonomiczniejsze rozwiązanie dla Państwa transportu.

Jak długo trwa załadowanie samolotu transportowego?

Czas załadowania samolotu transportowego zależy od objętości ładunku i od lotniska na którym jest on załadowywany. W naszych koncepcjach zawsze bierzemy pod uwagę lokalne lotniska, aby  zredukować długo trwające procedury oraz czasochłonne kontrole bezpieczeństwa i zagwarantować tym samym najkrótszy czas załadunku.

Które porty lotnicze są najbardziej predestynowane dla spontanicznych lotów czarterowych?

Dla lotów czarterowych wewnątrz Niemiec proponujemy przede wszystkim mniejsze lotniska, które znajdują się w pobliżu Państwa zakładu produkcyjnego. Dalszą zaletą tych lotnisk jest możliwość redukcji obszernych kontroli bezpieczeństwa do minimum oraz bezpośredniej dostawy towarów do podstawionego samolotu transportowego.

Alternatywnie chętnie zaproponujemy Państwu całościowy przeładunek towarów na międzynarodowym porcie lotniczym i obok kompleksowej realizacji lotu skoordynujemy dla Państwa wszystkie niezbędne kontrole bezpieczeństwa.

Kto zorganizuje załadunek oraz rozładunek samolotu transportowego?

Załadunek oraz rozładunek samolotu transportowego na małych lotniskach odbywa się przy  pomocy lokalnych służb portu lotniczego oraz załogi. Natomiast na międzynarodowych portach lotniczych całościowa odprawa ładunku jest często realizowana przez wyspecjalizowanych podwykonawców, co gwarantuje maksymalną ostrożność podczas przeładunku.

Czy istnieje możliwość udostępnienia wózków widłowych?

Chętnie udostępnimy Państwu wszelkie niezbędne urządzenia do załadunku i rozładunku na wszystkich portach lotniczych.

Jaki sprzęt pomagający załadunkowi można przetransportować samolotem transportowym?

Na drodze powietrznej jesteśmy w stanie zorganizować odpowiedni transport dla niemal każdego sprzętu pomagającego w załadunku samolotów transportowych, ponieważ dysponujemy obszerną flotą samolotów transportu lotniczego.

W samolotach transportowych możemy przetransportować między innymi następujący sprzęt:

  • europool-palety / euro-palety
  • palety jednorazowe
  • boksy transportowe/ GiBos
  • nośniki małych ładunków
  • kontenery
  • wszelkie urządzenia do transportu ładunków, jak palety o maksymalnym obciążeniu do 5 ton oraz platformy transportowe dla samochodów osobowych
CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4