+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

WYNAJĘCIE HELIKOPTERA – KRÓTKIE ODLEGŁOŚCI NA WYPADEK EKSPRESOWEGO TRANSPORTU

Czas czytania: 2 minut

Transport lotniczy helikopterem

Transport ekspresowy helikopterem

Kiedy na linii produkcyjnej, z powodu problemów z dostawą, brakuje ważnych komponentów, części zamiennych, substancji chemicznych lub innego osprzętu, cały łańcuch dostaw musi zostać wstrzymany. Nie można wówczas wywiązać się z terminów produkcji i dostaw – często niesie to ze sobą poważne konsekwencje: z jednej strony grożą wysokie kary umowne, z drugiej strony może to wpłynąć negatywnie na reputację firmy jako wiarygodnego partnera biznesowego.

Rozwiązanie: dostawa ekspresowa helikopterem

Logistyka just-in-time, popularna w wielu branżach, jest stosunkowo podatna na awarie. Jeżeli dojdzie do problemów z dostawą i opóźnień, wówczas firma nie ma już właściwie żadnych tradycyjnych możliwości, w jaki sposób mogłyby zostać dotrzymane wszystkie terminy produkcji i dostaw. Aby zaoszczędzić Państwu wysokich kosztów regresu, oferujemy ekspresowy transport helikopterem. Odbieramy przesyłki ekspresowe w fabryce i zazwyczaj przewozimy je bezpośrednio do miejsca docelowego – po drodze jesteśmy niezależni od jakiegokolwiek lotniska. Dzięki temu możemy dostarczać pilnie potrzebne części zamienne lub komponenty w możliwie najkrótszym czasie.

Transport ładunku: szybko i ekonomicznie

Niezależnie od tego, czy przesyłka ekspresowa ma być transportowana na europaletach, na innych paletach, w skrzyniach z drutu, czy ma być zapakowana, korzystamy z maksymalnej objętości ładunku, który może pomieścić nasz śmigłowiec. Tym sposobem zawsze oferujemy Państwu transport ekspresowy, który będzie miał możliwie najbardziej ekonomiczną cenę. Komponenty, akcesoria, części zamienne i substancje chemiczne dotrą do celu w jak najkrótszym czasie.

Bezpieczny transport ekspresowy materiałów niebezpiecznych (DGR)

Firma Deutsche Privatjet posiada wieloletnie doświadczenie również w ekspresowym transporcie towarów niebezpiecznych według norm DGR (Dangerous Goods Regulations), które nie mogą być wysyłane samolotem pasażerskim. Niezależnie od tego, czy są to poduszki powietrzne, substancje chemiczne, baterie litowe lub inne towary niebezpieczne: nasi eksperci służą Państwu stałym wsparciem w zakresie doboru optymalnego transportu ekspresowego helikopterem lub samolotem i zaplanują sprawny, bezpieczny i ekonomiczny transport ekspresowy towarów DGR. Oczywiście zajmujemy się również uregulowaniem wszystkich formalności z właściwymi organami wydającymi potrzebne zezwolenia i licencje.

Ekspresowy fracht ładunku: zawsze w najszybszy sposób

Transport ekspresowy helikopterem nie zawsze jest najbardziej wydajnym rozwiązaniem, zwłaszcza na długich trasach i przy dużej ilości ładunków. Jednak również w takiej sytuacji nasi eksperci ds. transportu ekspresowego znajdą najlepszy sposób transportu pilnych ładunków naszych klientów.

W przypadku przewozów na większe odległości lub transportu dużych ilości ładunku, często używamy samolotu do transportu ekspresowego . Samoloty transportowe są również do dyspozycji naszych klientów nawet w przypadku zamówienia z krótkim wyprzedzeniem czasowym, i w porównaniu do helikopterów mogą przewozić znacznie więcej ładunków na większe odległości.

Transport ekspresowy helikopterem – korzyści

Elastyczne godziny wylotu i lądowania

Helikoptery transportowe mogą startować praktycznie w każdym miejscu. W tym celu potrzeba jedynie odpowiedniej przestrzeni w pobliżu miejsca produkcji. Dzięki temu ekspresowy fracht może w bardzo krótkim czasie zostać przewieziony bezpośrednio do miejsca docelowego.

Bezproblemowy transport ekspresowy

Helikoptery nie utkną w korku, nie muszą omijać placu budowy, ani nie są zależne od ruchu na lotnisku czy od dużej akcji kontrolnej. Przy pomocy helikoptera, w bardzo krótkim czasie, jesteśmy w stanie zabezpieczyć ekspresową dostawę do bramy fabryki - zwykle następuje to w ciągu kilku godzin.

Transport ekspresowy przez 24 godziny na dobę

Zatrzymanie linii produkcyjnej może wystąpić o każdej porze dnia i nocy. W nagłych przypadkach nie należy jednak czekać do następnego poranka, aby podjąć odpowiednie środki zaradcze. Nasze centrum operacyjne jest dostępne przez 24 godziny na dobę, oczywiście również w weekendy i święta. Bezpośrednio po otrzymaniu od Państwa zapytania, nasi eksperci podejmą wszelkie działania, aby podstawić helikopter, który znajduje się najbliżej wybranej przez Państwa lokalizacji.

Unikanie strat ekonomicznych

Nasza ekspresowa usługa transportowa pozwoliła uchronić już wiele renomowanych przedsiębiorstw oraz firm dostawczych przed ogromnymi stratami ekonomicznymi. Dbamy o to, aby wszystkie linie produkcyjne mogły nadal działać i jak najszybciej dostarczamy wymagane komponenty produkcyjne do miejsca docelowego.

Zapraszamy do kontaktu

Wraz z klientem przygotowujemy efektywny plan transportu dla konkretnego frachtu lotniczego. Zaś niezawodni i doświadczenie eksperci z naszego zespołu służą Państwu radą i pomocą przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4