+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

TRANSPORT CIĘŻKI – JESTEŚMY PAŃSTWA RZETELNYM PARTNEREM

Czas czytania: 2 minut

ładunków ponadgabarytowych oraz ciężkich

transport ciężki na pokładzie samolotu

W przypadku transportu ciężkiego – tzn. kiedy transportowane są szczególnie ciężkie lub ponadgabarytowe ładunki na pokładzie samolotu towarowego – wymagana jest specjalistyczna wiedza i bardzo dokładne zaplanowanie transportu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie przeładunku towarów, dlatego jesteśmy w stanie szybko i bezpiecznie przewieźć specjalne ładunki do miejsca docelowego.

Nasze usługi oferujemy różnym gałęziom przemysłowym. W każdej chwili jesteśmy w stanie szybko i bezpiecznie zorganizować transport pomp, maszyn, ciężkich ładunków wojskowych, zaworów oraz innych ładunków o niestandardowych wymiarach i wadze. Również dla osób prywatnych jesteśmy kompetentnym partnerem, do dyspozycji przez 24 godziny na dobę – niezależnie od tego, czy chodzi o transport samochodu osobowego, czy o przewiezienie całego gospodarstwa domowego z powodu zaplanowanej przeprowadzki.

Transport ciężki na całym świecie na pokładzie naszych samolotów towarowych

Nasz Dział Czarteru Cargo jest stale do Państwa dyspozycji, aby zająć się różnego rodzaju niewiążącymi zapytaniami od naszych klientów oraz dokonać wyboru odpowiedniego samolotu towarowego do transportu cargo. Do najczęstszych modeli samolotów do bezpiecznego transportu ciężkiego zaliczamy AN-12, AN-26, IL-76 oraz IL-96.

ANTONOV AN-12

Antonov An-12 jest jednym z największych samolotów transportowych na świecie i nadaje się idealnie do zorganizowania korzystnego cenowo transportu lotniczego różnych towarów. Połączenie dalekiego zasięgu lotu oraz prędkości umożliwia szybki transport towarów pomiędzy międzynarodowymi lotniskami, nawet na trasach międzykontynentalnych. Wybierając ten samolot do czarteru, należy zwrócić uwagę na jego bardzo ważne zalety. Posiada on podwyższoną cześć tylną oraz dużą tylną rampę, które umożliwiają szybkie załadowanie ciężkich towarów lub pojazdów. Ponadto do załadowania An-12 można bezproblemowo używać wózka widłowego. Niezależnie od tego, czy chodzi o transport ciężki, czy transport pojazdów, czy transport towarów na paletach lub w kontenerach: An-12 przewozi każdy ładunek lotniczy bezpiecznie, szybko i ekonomicznie.

ANTONOV AN-26

Antonov An-26 jest jednym z największych samolotów transportowych na świecie i nadaje się nawet do największych transportów cargo. Dzięki dużej prędkości i bardzo dalekiemu zasięgowi samolot ten jest w stanie szybko i ekonomicznie zrealizować również transkontynentalne loty towarowe. Decydując się na czarter samolotu towarowego An-26, skorzystamy z jego zalet: z wbudowanej rampy załadowczej i dużej tylnej klapy, które pozwolą szybko załadować towar, nawet za pomocą wózka widłowego.

ILJUSCHIN IL-76

Samoloty Il-76T i TD należą do największych samolotów transportowych na świecie, każdy z nich wyposażony jest w cztery silniki odrzutowe. Za jednym i drugim modelem przemawiają możliwość osiągania wysokich prędkości oraz wyjątkowo dalekie zasięgi lotów. Pozwala to szybko i ekonomicznie transportować na trasach międzykontynentalnych nawet największe i trudne do zapakowania ładunki. Pierwotnie ten typ samolotu towarowego został zaprojektowany do przewożenia czołgów i broni, dlatego nadaje się szczególnie do transportu ciężkich ładunków, t. j. duże pojazdy, maszyny produkcyjne itp. Do załadunku może być również użyty wózek widłowy. Warto dodać, że ten samolot szybko i niezawodnie obsługuje międzynarodowe lotniska. Czarterowanie samolotu IL76T lub TD jest bezpiecznym, elastycznym i ekonomicznym rozwiązaniem dla planowanego przez Państwa lotu towarowego.

ILJUSCHIN IL-96T

Il-96T to ciężki samolot transportowy, który dzięki czterem silnikom odrzutowym osiąga imponujące prędkości i niezwykle dalekie zasięgi lotów. Z tego powodu samolot Il-96T nadaje się idealnie do transportu największych ładunków na długie dystanse. Jego ogromna przestrzeń ładunkowa wynosi 776 m³, samolot posiada ponadto prawie 5-metrowe (szerokość) pomieszczenie ładunkowe i dwa mniejsze luki ładunkowe na dolnym pokładzie, co ułatwia obsługę na międzynarodowych lotniskach. Dzięki temu możliwy jest szczególnie efektywny i szybki załadunek kontenerów oraz palet, ale także ładunków ponadgabarytowych lub trudnych do zapakowania. Oczywiście załadowanie wózkiem widłowym nie stanowi najmniejszego problemu.

czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś otwarte pytania dotyczące lotniczego czarteru cargo, zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczenie eksperci służą Państwu bezpłatna radą przez 24 godziny na dobę, a na życzenie przygotują niewiążącą ofertę. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4