+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

LOT KURIERSKI – KURIER ON BOARD PODCZAS LOTÓW CZARTEROWYCH I LOTÓW PASAŻERSKICH

Czas czytania: 1 minuta

Usługa kurierska on Board

Ważne dokumenty, przedmioty wartościowe lub inne towary muszą często zostać dostarczone do miejsca docelowego w sposób szybki, dyskretny i bezpieczny, z wykorzystaniem transportu lotniczego. W tym celu oddajemy do Państwa dyspozycji niezawodnych kurierów pokładowych, którzy osobiście odbierają przesyłkę od nadawcy i dostarczają ją do miejsca docelowego. Oczywiście zawsze informujemy naszych klientów na bieżąco o aktualnym miejscu pobytu kuriera i gwarantujemy szybką dostawę. Nasza sprawdzona Usługa Kurierska On Board, znana również jako Hand Carry (tryb bezpośredniego nadzoru), jest dostępna zarówno w przypadku prywatnych lotów czarterowych, jak i regularnych lotów pasażerskich.

lot kurierski samolotem tarnsportwym lub helikopterem

Firma Deutsche-Privatjet ma szczególnie bogate doświadczenie zwłaszcza w dziedzinie przesyłek ekspresowych, co doceniają nasi klienci. Przeszkoleni kurierzy on board są obecni przez cały proces transportu ekspresowego wartościowych towarów, części zamiennych lub próbek laboratoryjnych w samolocie lub helikopterze. Kurierzy przejmują osobiście odpowiedzialność za szybki i bezpieczny transport od momentu odbioru osobistego do momentu przekazania przesyłki do odbiorcy. Wiele znanych firm produkcyjnych oraz dostawców z branży motoryzacyjnej korzysta z usług kurierów on board oferowanych przez firmę Deutsche-Privatjet, aby zabezpieczyć przesyłki samochodowe ze względu na kluczowy czynnik czasu.

Kurier ON BOARD podczas regularnych lotów pasażerskich

Nasi kurierzy dostarczają osobiście lecąc rejsowym lotem pasażerskim do miejsca docelowego ważne dokumenty, nośniki danych oraz inne podobne przesyłki. Oczywiście, dyskretny zespół Deutsche-Privatjet zadba o całą realizację i obsługę lotu, począwszy od rezerwacji lotu i formalności wjazdowych do danego kraju docelowego, a skończywszy na odprawie celnej przesyłki. Oznacza to, że odciążamy Państwa od wszelkich prac organizacyjnych i jednocześnie gwarantujemy maksymalne bezpieczeństwo Państwa ładunku.

czy mają państwo jeszcze pytania?

Zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam przygotowaliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania związane z organizacją oraz przebiegiem czarteru transportowego, zadawane przez naszych klientów.

zapraszamy do kontaktu

Niezależnie od tego, czego dotyczy transport: czy będzie to krew konserwowana do transfuzji, nośniki danych, próbki, części zamienne, prototypy lub poufne dokumenty, warto powierzyć swój ładunek w ręce naszych doświadczonych kurierów on board. Nasi Eksperci ds. Transportu mogą szybko i bardzo sprawnie zorganizować oraz następnie zrealizować loty kurierskie. Aby elastycznie i szybko reagować na Państwa potrzeby, jesteśmy dostępni codziennie przez 24 godziny na dobę – oczywiście także w weekendy i dni świąteczne. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4