+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

Ładunek - Transport ekspresowy

Internacjonalne jak i krajowe transporty ekspresowe oraz transporty ładunków wymagają szybkiej i bardzo precyzyjnej organizacji. W tym celu wesprze Państwa nasz doświadczony dział cargo i jako solidny partner odpowie na wszelkie pytania z dziedziny transportów ładunków. Naszym celem jest sprawny przebieg usługi w oparciu o jak najwyższy serwis nie zapominając przy tym o jak najwydajniejszym zastosowaniu zasobów pieniężnych.

Palety & Kontenery

Zarówno samoloty jak i personel naziemny muszą spełniać szczególne wymogi, kiedy trzeba przetransportować palety lub kontenery drogą powietrzną. My opracujemy dla Państwa szybką i tanią dostawę ładunku, biorąc pod uwagę wszelkie czynniki dotyczące kosztów transportu. Znajdziemy dla Państwa w bardzo krótkim czasie indywidualne rozwiązanie dla Państwa przedsięwzięcia, uwzględniając wielkość i wagę jednostek ładunkowych. W tym celu chętnie jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę pod numerem naszej bezpłatnej infolinii.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4