+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

POMOC W KLĘSKACH ŻYWIOŁOWYCH – POMOC HUMANITARNA I BEZPIECZNA EWAKUACJA

Czas czytania: 1 minuta

szybka pomoc dla osób w potrzebie

W regionach dotkniętych kryzysem i katastrofami na całym świecie zespół Deutsche-Privatjet niesie szybką pomoc osobom potrzebującym, która jest pozbawiona biurokracji. Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie czarterów transportowych, sieć sprawdzonych partnerów na całym świecie oraz ogólnoświatowa dostępność przez 24 godziny na dobę, przyczyniają się do tego, że możemy być silnym i niezawodnym partnerem w kwestiach logistyki dla wszelkich organizacji pomocowych, rządów, organizacji pozarządowych, wojska, firm i osób prywatnych.

Czarter samolotu cargo - Pomoc w przypadku katastrof

pomoc humanitarna w sytuacjach kryzysowych oraz klęskach żywiołowych

W możliwie najkrótszym czasie podstawiamy samoloty towarowe do przewozu materiałów medycznych i technicznych, takich jak krew konserwowana do transfuzji, sprzęt, leki, żywność, woda czy namioty. Realizujemy również czarterowe loty towarowe do szczególnie odległych regionów lub w trudnym terenie, w celu dostarczenia pomocy humanitarnej ludziom w regionach dotkniętych konfliktami lub klęskami żywiołowymi. Ponieważ rozszerzyliśmy nasz łańcuch transportowy na helikoptery, możemy również zapewnić szybką i niezawodną pomoc w odległych i trudno dostępnych regionach.

Nasz Dział Deutsche-Helikopter służy wieloletnim doświadczeniem i poradą w zakresie lotów pomocowych. 

loty ewakuacyjne

Deutsche-Privatjet realizuje również loty ewakuacyjne dla pracowników i członków rodzin. Wielkość grupy w tej sytuacji nie ma znaczenia - przewozimy także osoby indywidualne lub duże grupy, liczące nawet ponad 100 osób. W przypadku transportu osób chorych lub rannych organizujemy transport powrotny chorych zapewniając opiekę medyczną w samolocie sanitarnym lub helikopterze.

czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś otwarte pytania dotyczące przebiegu lub organizacji czarterowych lotów ładunkowych, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane przez naszych klientów.

zapraszamy do kontaktu

Jesteśmy dostępni dla Państwa przez 24 godziny na dobę. Służymy bezpłatną radą i pomocą, a także przygotujemy niewiążącą ofertę dotyczącą Państwa zapytania. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4