Helikoptery

Transport medyczny śmigłowcem

Firma Deutsche-Privatjet oferuje Państwu szeroką ofertę w dziedzinie lotniczego pogotowia ratunkowego oraz lotniczych transportów medycznych. Nasi doświadczeni pracownicy - operujący 24 godziny na dobę na całym świecie - zorganizują w najkrótszym czasie indywidualny i dostosowany do potrzeb pacjenta transfer medyczny. Naszym celem jest sprawny przebieg usługi w oparciu o jak najwyższy serwis, nie zapominając przy tym o jak najwydajniejszym zastosowaniu zasobów pieniężnych.

Na krótkich trasach lotniczych, jak również w przypadku pilnych przeniesień ze szpitala do szpitala, śmigłowiec jest skuteczną i wygodną opcją transferu. Specjalnie wyposażone śmigłowce oferują szeroką gamę usług, od lotów z opieka medyczną po transporty z opieka medycyny intensywnej.

Przy tym nie ma to dla nas znaczenia, czy pacjent musi być przewożony na siedząco lub na leżąco. Ponieważ większość szpitali posiada lądowisko dla śmigłowca, skraca się czas transportu, a tym samym czas w którym pacjent jest poddawany dodatkowemu obciążeniu. Nasi eksperci są do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę i odpowiedzą na wszelkie pytania.

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 (0) 22 / 39 70 98 4