+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

TRANSPORT PRZEDMIOTÓW WARTOŚCIOWYCH – WARTOŚCIOWY ŁADUNEK NA POKŁADZIE SAMOLOTU

Czas czytania: 1 minuta

Transport przedmiotów wartościowych na całym świecie na pokładzie samolotu lub helikoptera

Transport szczególnie cennych ładunków na całym świecie wymaga odpowiedniego wyczucia i taktu oraz dobrze i wszechstronnie przygotowanej koncepcji bezpieczeństwa. Nasz Dział Czarteru Ładunków posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Zespół ekspertów naszej firmy zawsze służy pomocą i radą, niezależnie od tego, czy należy przewieźć ważne kulturowo i historycznie dzieła sztuki na organizowaną wystawę, czy należy przetransportować banknoty lub karty kredytowe z banku.  

Najwyższe środki bezpieczeństwa w przypadku transportu przedmiotów wartościowych

Zorganizujemy szybko i dyskretnie transport takich przedmiotów wartościowych, jak karty kredytowe i banknoty, złoto i inne metale szlachetne, dzieła sztuki, zegarki, biżuteria i inne kosztowne przedmioty. Oczywiście, poza spełnieniem koniecznych wymogów transportu lotniczego, dbamy także o bezwzględne dopełnienie wszystkich regulacji bezpieczeństwa. Certyfikowani pracownicy ochrony monitorują oraz dokumentują nie tylko cały lot towarowy, lecz również transport do samolotu, a także z samolotu do miejsca docelowego.

Traktujemy Państwa zapytanie ściśle poufnie i każdy transport przedmiotów wartościowych na pokładzie samolotu realizujemy przy zachowaniu całkowitej dyskrecji. Oczywiście do Państwa dyspozycji jest niezawodny kurier pokładowy (on board), sprawdzony pod względem bezpieczeństwa, który towarzyszy cennemu ładunkowi podczas całego transportu i przekazuje go osobiście odbiorcy. Istnieje również możliwość wysłania własnego kuriera do towarzyszenia przesyłce podczas całej trasy.

Bezpieczne pojemniki transportowe dla transportu przedmiotów wartościowych

Nasi eksperci zadbają o spełnienie wszystkich Państwa wymagań dotyczących bezpieczeństwa, staranności i dyskrecji, również w kwestii opakowania cennego ładunku. Przy wyborze odpowiedniego pojemnika, bierzemy pod uwagę nie tylko rodzaj cennych przedmiotów, lecz również inne czynniki. Na życzenie możliwy jest transport w specjalnie przygotowanej skrzyni ładunkowej, która jest szczelnie zamykana i podwójnie opieczętowana. Ten sposób zamknięcia gwarantuje Państwu, że cenny ładunek pozostanie zamknięty przez cały czas transportu. W celu transportowania dzieł sztuki, które są podatne na warunki atmosferyczne, przewozimy je w pojemnikach transportowych o regulowanej temperaturze, które dodatkowo gwarantują stałą wilgotność wewnątrz.

Czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeżeli mają Państwo jeszcze jakieś pytania dotyczące przebiegu oraz organizacji czarteru transportowego, zachęcamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane przez naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu

Nasi doświadczeni pracownicy są do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę i chętnie służą poradą. Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili. Najłatwiej skontaktować się z nami:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4