+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

TRANSPORT ZWIERZĄT GOSPDARSKICH, TRANSPORT KONI, TRANSPORT ZWIERZĄT EGZOTYCZNYCH

Czas czytania: 1 minuta

Transport lotniczy zwierząt

transport zwierząt: odpowiedzialne zadanie

Transport zwierząt drogą powietrzną wymaga wysokiego stopnia odpowiedzialności, aby bezpieczne i w dobrym stanie przewieźć zwierzęcych pasażerów do miejsca docelowego. Oczywiście zwracamy szczególną uwagę na to, aby obciążenie zwierząt podczas podróży było jak najmniejsze. W tym celu współpracujemy z wybranymi weterynarzami i jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie, aby informować o stanie zwierząt podczas lotu. Specjalnie przeszkoleni opiekunowie zwierząt są z nimi podczas transportu w samolocie i dbają o ich dobrą kondycję.

Czy będzie to transport lotniczy koni, różnych zwierząt gospodarskich czy zwierząt egzotycznych: firma Deutsche-Privatjet posiada wieloletnie doświadczenie w transporcie zwierząt na całym świecie i dlatego może w każdej chwili zaoferować Państwu rozwiązanie dotyczące transportu zwierząt, które jest bezpieczne i ekonomiczne. Oczywiście stosujemy się do przepisów IATA (ang. Live Animals Regulations, skrót: LAR).  Ten zbiór zasad definiuje obowiązujące na całym świecie przepisy dotyczące transportu żywych zwierząt przez przewoźników lotniczych i jest obowiązkowy w przypadku transportu zwierząt, który ma spełniać stosowne wymogi ochronne.

transport koni samolotem

Konie należą do najbardziej wrażliwych stworzeń. Z tego względu należy zachować szczególną ostrożność podczas lotniczego transportu koni. A zatem niezbędne jest również staranne, dostosowane do potrzeb zaplanowanie całego transportu koni drogą powietrzną. W naszych przygotowaniach bierzemy pod uwagę nie tylko odpowiedni samolot do transportu koni, ale również indywidualne skrzynie transportowe, w których każdy koń może bezpiecznie i wygodnie podróżować. Specjalnie przeszkoleni opiekunowie towarzyszą koniom podczas lotu i dbają o to, aby zwierzęta przez cały czas czuły się komfortowo.

Transport zwierząt gospodarskich samolotem

Niezależnie od tego, czy przewożone będą owce, świnie czy krowy: dobra kondycja i zdrowie zwierząt gospodarskich stanowią najwyższy priorytet dla zespołu lotów towarowych firmy Deutsche-Privatjet. Z tego względu podczas naszych lotniczych transportów zwierząt gospodarskich obecni są weterynarze, którzy posiadają obszerną wiedzę na temat przepisów dotyczących higieny oraz zasad kwarantanny w kraju wyjazdu i w kraju docelowym.

TRANSPORT zwierząt egzotycznych

Egzotyczne zwierzęta, jak np. żyrafy, słonie, małpy, gady oraz inne gatunki, stanowią szczególne wyzwanie dla lotniczego transportu zwierząt na całym świecie. Nasz zespół ekspertów chętnie doradzi w kwestii bezstresowego transportu zwierząt egzotycznych i wspólnie z Państwem opracuje plan podróży, który będzie miał na uwadze dobro i ochronę zwierząt.

zapraszamy do kontaktu

Służymy Państwu bezpłatną i niezobowiązującą radą w kwestii ustalenia optymalnych warunków do transportu Państwa zwierząt. W tym celu nas eksperci z Działu Frachtu Lotniczego są dostępni dla Państwa codziennie przez 24 godziny na dobę. Zapraszamy do kontaktu:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4