+++ Koronawirus: Prywatne odrzutowce są nadal dostępne na całym świecie +++

EKSPRESOWY TRANSPORT FRACHTOWY SAMOLOTEM – SZYBKO I NIEZAWODNIE

Czas czytania: 3 minut

ekspresowy transport cargo w najlepszych rękach

Jeśli zatrzymanie linii produkcyjnej staje się coraz bardziej prawdopodobne ze względu na brakujące elementy konstrukcyjne lub części zamienne, firmom produkcyjnym w przemyśle motoryzacyjnym lub przemyśle chemicznym grożą często gigantyczne kary. Opóźnienia w produkcji uniemożliwiają dotrzymanie terminów dostaw. W takich przypadkach ekspresowy transport frachtowy samolotem może zapobiec wysokim kosztom regresu, jak również poniesieniu ogromnych strat ekonomicznych. Dział Transportu Ekspresowego firmy Deutsche-Privatjet zadba o szybką i sprawną dostawę niezbędnych elementów konstrukcyjnych oraz części zamiennych do Państwa fabryki lub zakładu produkcyjnego. Dzięki temu zabezpieczona będzie punktualna produkcja towarów końcowych.

Pilny fracht lotniczy - lot expressowy

ekspresowy fracht powietrzny na pokładzie samolotu czarterowego – bez korków i nadkładania drogi

Ekspresowe dostawy drogą lądową są często trudniejsze do zaplanowania niż transport lotniczy, przede wszystkim ze względu na terminy dostaw. Korki, wypadki drogowe, plac budowy na trasie, przepisany czas prowadzenia pojazdu przez kierowcę lub awarie mogą uniemożliwić terminowe dostawy. Ekspresowy fracht lotniczy jest właśnie dlatego szybkim i elastycznym sposobem dostarczenia np. substancji chemicznych lub brakujących komponentów budowy do zakładu produkcyjnego. Oczywiście w przypadku ekspresowych transportów frachtowych samolotem nie musimy martwić się o korki czy plac budowy, stąd możliwe jest dostarczenie przesyłki do celu nawet w przeciągu kilku godzin.
Oczywiście zajmiemy się również etapem przed i po transporcie ekspresowym Państwa frachtu. Ładunek odbieramy w fabryce i umieszczamy w pojemnikach siatkowych typu gitterbox lub w innych odpowiednich pojemnikach transportowych. Za każdym razem zależy nam na jak najlepszym wykorzystaniu ładowności samolotu towarowego. Dlatego zawsze przygotowujemy dla Państwa najbardziej efektywne rozwiązanie transportowe, które jest jednocześnie szybkie, niezawodne i ekonomiczne.

transport ekspresowy samolotem również towarów niebezpiecznych (DGR)

Przepisy dotyczące towarów niebezpiecznych (IATA) zabraniają przewozu wielu towarów niebezpiecznych w ramach lotów pasażerskich. Towary te są oznakowane nazwą DGR (Dangerous Goods Regulations). Ten fakt stawia często firmy produkcyjne w trudnej sytuacji, gdyż nawet poduszki powietrzne (airbags), baterie litowe lub wiele substancji chemicznych zaliczane są do towarów niebezpiecznych, których nie można transportować na pokładzie samolotu w tradycyjny sposób.

Jednak my przetransportujemy samolotem również niebezpieczne substancje szybko, bezpiecznie i niezawodnie do wyznaczonego miejsca docelowego. Oczywiście, w przypadku każdego zlecenia, zajmujemy się również komunikacją i stosowną dokumentacją z właściwymi urzędami i organami wydającymi odpowiednie zezwolenia.

poczatkowy i końcowy etap transportu w ciężarówce

Wiemy z doświadczenia, że kiedy mamy do czynienia z grożącym przestojem w produkcji, liczy się każda minuta. Jeżeli ma to sens, łączymy ze sobą różne możliwości komunikacyjne. Np. samochód ciężarowy przewozi ładunek do samolotu towarowego na pierwszym etapie drogi. Następnie ładunek ekspresowy jest transportowany drogą powietrzną do lotniska docelowego, a na koniec przewożony jest do zakładu produkcyjnego innym samochodem ciężarowym.

na krótkie trasy: ekspresowy fracht na pokładzie helikoptera

Na krótkie trasy przygotowaliśmy ofertę ekspresowej dostawy helikopterem. Odbieramy małe i duże ładunki w fabryce i lecimy do następnej fabryki, często bez międzylądowania po drodze. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć części zamienne, elementy budowlane, jak również środki chemiczne w ciągu kilku godzin.

Nie ma dla nas żadnego znaczenia, czy ładunek ekspresowy ma być transportowany w pojemnikach siatkowych typu gitterbox, na europaletach, na innych paletach czy też ma być zapakowany. Wykorzystujemy maksymalnie pojemność naszego helikoptera i dokładamy największych starań, aby zawsze zaoferować naszym klientom najbardziej ekonomiczne rozwiązanie transportowe. Dlatego tą drogą dostarczamy Państwu komponenty budowlane, osprzęt, części zamienne oraz substancje chemiczne i dzięki temu unikamy wąskiego gardła w produkcji.

PILNY CZARTER SAMOLOTU CARGO JUŻ W TRZECH KROKACH

Pilny czarter samolotu cargo z Deutsche-Privatjet Polska jest bardzo łatwe. Cały proces to tylko trzy kroki: 

1. KONSULTACJE

Najpierw omówimy z Państwem szczegóły projektu transportowego. Odbywa się to bezpłatnie i nie jest w żaden sposób wiążące. Podczas rozmowy doradzimy, jakie opcje są najkorzystniejsze, a następnie przygotujemy przewidywaną kalkulację kosztów.

2. ORGANIZACJA

Kiedy tylko oferta zostanie przez Państwa zaakceptowana, po stronie klienta nie pozostaje wiele do zrobienia. To my dbamy o uzyskanie niezbędnych zezwoleń i czynimy wszelkie dalsze przygotowania do lotu cargo. Następnie otrzymują Państwo od nas szczegółowy plan transportu. Na koniec po stronie klienta pozostaje dopilnowanie, aby ładunek był gotowy do odbioru w umówionym terminie.

3. LOT CARGO

W dniu lotu odbieramy ładunek w uzgodnionym miejscu i przewozimy na lotnisko. Na życzenie klienta możemy pozostawić w jego rękach przewóz ładunku na lotnisko, gdzie samolot będzie czekał na start. Po załadowaniu ładunku, nasza maszyna może wystartować natychmiast, aby przetransportować ładunek tak szybko jak to możliwe, najkrótszą drogą, do miejsca docelowego. Po wylądowaniu dbamy również o szybki transport do miejsca docelowego, z wyjątkiem sytuacji, gdy ładunek odbierany jest bezpośrednio na lotnisku przez klienta.

czy mają państwo jeszcze pytania?

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania dotyczące ekspresowego transportu towarowego, zapraszamy do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami (FAQ). Tam umieściliśmy wyczerpujące odpowiedzi na pytania zadawane najczęściej przez naszych klientów.

zapraszamy do kontaktu

W przypadku transportu ekspresowego często liczy się każda minuta. Proszę zatem nie czekać, lecz skontaktować się bezzwłocznie z naszym doświadczonym zespołem. Przez 24 godziny na dobę służymy Państwu rada i pomocą, również w weekendy i dni świąteczne. Aby nie tracić czasu, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego pod numerem +48 22 / 39 70 98 4. Poza tym jesteśmy do dyspozycji:

CALLBACK
SERVICE
24H BEZPłATNY SERWIS CALLBACK
SERVICE
+48 22 / 39 70 98 4