Czas czytania: 2 minut

Firma Deutsche-Privatjet odpowiada na to pytanie jednoznacznie: tak! Pandemia koronawirusa ograniczyła, a nawet zatrzymała życie w wielu krajach. Podróże międzynarodowe nie są już bezproblemowe jak było to wcześniej: wiele regularnych lotów zostało odwołanych, a niektóre kraje wprowadziły zakazy wjazdu dla osób pochodzących z krajów szczególnie dotkniętych koronawirusem.

Firma Deutsche-Privatjet jednak nawet w tej sytuacji znajdzie odpowiednie rozwiązania i przetransportuje Państwa szybko i bezpiecznie do miejsca docelowego bez względu na to, czy chcą Państwo szybko wrócić do domu z zagranicznego pobytu, a ostatnie loty liniowe są już całkowicie przepełnione, czy może mają Państwo w planach podróż służbową, której nie można przełożyć.

Entspannter Mann im Privatjet


Oczywiście monitorujemy cały czas przepisy poszczególnych państw i dlatego nie możemy obecnie zaoferować lotu na każdej trasie. Jednak przeanalizujemy każde zapytanie od Państwa i chętnie przygotujemy indywidualne rozwiązanie. Jeżeli nie będzie możliwy bezpośredni lot między krajem pobytu a miejscem docelowym, wówczas alternatywnym rozwiązaniem byłby lot na przygraniczne lotnisko w sąsiednim kraju. Opcjonalnie możemy również zorganizować lot w dwóch etapach: najpierw polecą Państwo do kraju, który umożliwia wjazd i jednocześnie nie znajduje się na „czarnej liście” kraju, do którego Państwo zmierzają. Następnie zorganizujemy oddzielny dalszy lot bezpośrednio do Państwa miejsca docelowego. 

w jaki sposób firma DEUTSCHE-PRIVATJET unika ryzyka zarażenia?

Obecną sytuację dodatkowo komplikuje fakt, że zasadniczo nie ma innych miejsc poza lotniskami, w których w tym samym czasie spotyka się tak wiele osób z różnych krajów i narodowości. I właśnie w tych miejscach jest bardziej prawdopodobne, że można zarazić się na lotnisku podczas wylotu lub podczas przylotu. Niemniej podróżując prywatnym odrzutowcem, pasażerowie korzystają z oddzielnego terminala do odprawy, tzw. GAT (General Aviation Terminal). Odrębny terminal GAT, także na dużym lotnisku, pozwala uniknąć kontaktu z pasażerami podróżującymi na pokładzie liniowych samolotów, a zatem jest to możliwość przestrzennego oddzielenia od potencjalnych zarażonych osób.

Prywatny odrzutowiec charakteryzuje się dużą elastycznością, dzięki czemu pasażerowie mogą polecieć bezpośrednio na wiele mniejszych lotnisk. Odległość od miejsca pobytu pasażerów do lotniska startowego, a także potem z lotniska docelowego do miejsca przeznaczenia i celu podróży, jest znacznie krótsza – w ten sposób kontakt z innymi osobami zostaje ograniczony, nawet już od razu po przylocie na lotnisko. Ponadto prywatny odrzutowiec oferuje Państwu bezpośredni lot – bez konieczności przesiadki, a zatem bez dodatkowego kontaktu z innymi podróżnymi.

CZARTER PRYWATNEGO ODRZUTOWCA: NAJBEZPIECZNIEJSZY POWRÓT DO DOMU

Ponieważ prywatny odrzutowiec jest przeznaczony tylko dla Państwa oraz dla ewentualnych osób towarzyszących, możemy zorganizować lot zgodnie z indywidualnymi życzeniami naszych pasażerów. Jeżeli wymagany jest transport naziemny, oczywiście zadbamy również o ten transfer. Zajmujemy się wszystkim, a dzięki temu możemy Państwa maksymalnie odciążyć, co pozwoli uniknąć również przemieszczania się transportem publicznym.
W kwestii dezynfekcji i czyszczenia naszych prywatnych odrzutowców, mogą Państwo w pełni polegać na naszym profesjonalizmie. Dbamy o to, aby przed i po każdym locie, a także w trakcie lotu, przestrzegane były wszystkie standardy higieny i aby nie zaistniało ryzyko infekcji. 

czy mają państwo jeszcze pytania?

Odpowiedzi na Państwa pytania związane z rezerwacją prywatnego odrzutowca, umieściliśmy w zakładce z najczęściej zadawanymi pytaniami FAQ. Pod wskazanym linkiem znajdą Państwo wiele innych ważnych informacji, które dla Państwa przygotowaliśmy. 

zapraszamy do kontaktu

Jeżeli życzą sobie Państwo szczegółowej, bezpłatnej porady i rozmowy doradczej lub jeżeli możemy przygotować Państwu niewiążącą ofertę, jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie przez 24 godziny na dobę. W przypadku pilnych zapytań, prosimy o natychmiastowy kontakt telefoniczny, abyśmy mogli Państwu pomóc tak szybko, jak tylko to będzie możliwe. Zapraszamy do kontaktu:

Wracam